برگزاری نشست هم اندیشی کارکنان و اساتید این دانشگاه در خصوص اهمیت شرکت در انتخابات

1.jpg

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود: شرکت حداکثری در انتخابات باعث تقویت نظام، تقویت دین و تقویت چشم اندازهای انقلاب می گردد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود؛ نشست هم اندیشی کارکنان و اساتید این دانشگاه در خصوص اهمیت شرکت در انتخابات در سالن جلسات این واحد دانشگاهی برگزار گردید.

در این جلسه معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود در خصوص بحث انتخابات، انتخاب آگاهانه و حضور حداکثری گفت: "جمعه بسیار حساسی را پیش رو داریم و باید با حضور گسترده و انتخاب آگاهانه سرنوشت خوبی را برای کشورمان رقم بزنیم."

حجه­ الاسلام والمسلمین دکتر احمد نظری شرکت در انتخابات را دلیل اصلی تقویت نظام، تقویت دین و تقویت چشم اندازهای انقلاب دانست و ابراز کرد: "دستاوردهای این چهل و یک سال پس از انقلاب از نعمتهای انقلاب اسلامی ایران است. هرچند آسیب ها، ایرادات و نقدهایی از طرف دانشجویان و جوانان مطرح است و ما باید جوابگوی این نقدها باشیم."

دکتر احمد اشرفی عضو هیات علمی این دانشگاه نیز در جمع کارکنان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود این چنین گفت: نماینده مجلس باید دارای ویژگی هایی باشد که شامل: شجاعت، انقلابی، ولایی، تخصص و تجربه اجرایی  داشتن است.

وی در ادامه در خصوص وظایف آحاد مردم در خصوص شرکت در انتخابات خاطر نشان کرد: "وظیفه ملی ما حضور حداکثری و مهمتر از آن نظارت بر کار نمایندگان می باشد، اگر امنیت ملی می خواهیم باید حضور حداکثری در انتخابات داشته باشیم؛ برای حفظ وطن و اینکه ملیت ما آسیبی نبیند باید در انتخابات شرکت گسترده داشته باشیم."

 

لینک خبر در خبرگزاری آنا

  • پنجشنبه 01 اسفند 1398
یزدان پناهی

رئیس حوزه ریاست و روابط عمومي دانشگاه