دیدار معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی با فرمانده سپاه شاهرود

2341104_804.jpeg

معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود و فرمانده پایگاه بسیج این دانشگاه با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهرود دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، معاونت فرهنگی و فرمانده پایگاه بسیج کارمندی باب الحوائج دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود با فرمانده سپاه ناحیه این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار که مسئولین بسیج دانشجویی شاهرود نیز حضور داشتند در خصوص اردو‌های جهادی بسیج دانشجویی و فعالیت‌های این تشکل در دانشگاه آزاد و همکاری در راستای برنامه‌های هدفمند فرهنگی در دانشگاه با همکاری بسیج بحث و تبادل نظر شد.
سرهنگ پاسدار جواد عبیری فرمانده سپاه شاهرود در این نشست با تقدیر از زحمات انجام شده در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود در راستای رشد علمی و فرهنگی دانشجویان و توجه به اهمیت موضوع فرهنگ در نهاد دانشگاه بر تعامل و همکاری بیش از پیش بسیج با دانشگاه تاکید و بر همراهی و همکاری در این زمینه تصریح کرد.
حجت الاسلام احمد نظری معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود نیز در این نشست با تاکید بر تعامل و همکاری با بسیج در زمینه‌های مختلف در راستای ارتقا سطح فرهنگی و معرفتی و بصیرتی دانشجویان و کارکنان و اساتید دانشگاه بر تعامل و همکاری در راستای امورات فرهنگی تاکید و بر حمایت از بسیج دانشجویی و کارمندی در این دانشگاه تاکید کرد.

  • دوشنبه 31 تير 1398
یزدان پناهی

رئیس حوزه ریاست و روابط عمومي دانشگاه