تکریم و معارفه معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود

5.jpg

تکریم و معارفه معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود در تاریخ 4 خرداد 1400 برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود، جلسه تکریم و معارفه معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود امروز 4 خرداد 1400 برگزار شد. در این جلسه که در آن علاوه بر اعضای هیأت رئیسه واحد تعدادی از کارکنان حوزه اداری و مالی نیز حضور داشتند دکتر سید جواد حسینی تکریم و از زحمات یک سال و نیم ایشان در سمت معاون توسعه مدیریت و منابع واحد تقدیر و تجلیل شد و دکتر حسن واحدی در سمت معاون جدید توسعه مدیریت و منابع واحد معارفه شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود در این مراسم با تأکید بر اهمیت هر دو قسمت اداری و مالی این معاونت خاطر نشان کرد: معدود واحدهایی در سطح کشور هستند که نیاز به یک جفت از هر سمت در این معاونت داشته باشند یعنی دو مدیر مالی، دو کارپرداز، دو مدیر اداری و ... که این به خاطر دارا بودن بیمارستان ملکی واحد شاهرود است که واحدهای اندکی از دانشگاههای آزاد در سراسر کشور چنین ویژگی را دارند؛ لذا گستره این حوزه در واحد شاهرود بیشتر و کار آن سخت تر است.

دکتر اسماعیل علی بیکی بر اهمیت بخش اداری این معاونت نیز تأکید و ابراز کرد: تکریم نیروی انسانی و اهمیت دادن به جایگاه کارکنان باید یکی از شاخصه های اصلی حوزه اداری باشد به گونه ای که کارکنان احساس تعلق بیشتری به مجموعه داشته باشند.

علی بیکی بر لزوم حفظ و حراست از امکانات گسترده واحد شاهرود از جمله چندین باغ و امکانات مجموعه های ورزشی و بیش از 30 ساختمان این دانشگاه در سایت اصلی و سایت بیمارستان نیز تأکید و ابراز کرد مجموعه بیمارستان خاتم الأنبیاء(ص) پتانسیل خیلی خوبی از جهت کسب درآمد و خدمات رسانی به مردم دارد و باید برای رشد و توسعه آن همتی دو چندان شود و باید با تجهیز آن و خدمات رسانی بیشتر درآمد آن افزایش یابد و این نکته هم باید بیشتر اطلاع رسانی شود که این بیمارستان تمامی بیمه های تکمیلی را پوشش می دهد.

وی با اشاره به لزوم پرداخت حق الزحمه اساتید مدعو و معوقات سایر اساتید در اسرع وقت از معاون جدید توسعه مدیریت و منابع درخواست کرد که در خصوص وصول مطالبات شهریه در تمام سال فعال باشد و در راستای همدلی بیشتر کارکنان تلاش کند.

در پایان مراسم دکتر اسماعیل علی بیکی با اهدای هدایا و لوح تقدیر از زحمات یک سال و نیم دکتر سید جواد حسینی قدردانی و حکم مسؤولیت دکتر حسن واحدی در سمت معاون جدید توسعه مدیریت و منابع واحد شاهرود را به وی تقدیم نمود.

دکتر حسن واحدی به لزوم همکاری و همدلی کلیه مسؤولین و کارکنان و اساتید برای گذار از شرایط مالی سخت کنونی اشاره و خاطر نشان کرد: در شرایطی که حدود یک چهارم از دریافتی شهریه توسط سازمان مرکزی و استان کسر می شود لازم است در خصوص درآمد زایی فعالیت بیشتری کنیم تا بتوانیم از شرایط دشوار کنونی عبور کنیم.

حسن واحدی در بیان اهم اقدامات و فعالیتهای حوزه خود در دوران قبلی تصدی سمت معاونت اداری مالی واحد شاهرود به پشتیبانی از ساخت طرحهای 111 (دانشکده های علوم پایه، فنی  و مهندسی، علوم پزشکی)، ساخت سوله های آزمایشگاهی و تجهیزات مربوطه، ساخت تالار دانشگاه، ساخت مسجد دانشگاه، پیگیری زمین خوابگاه و احداث مجموعه خوابگاه، ساخت و تجهیز مرکز MRI  و  CTSCAN بیمارستان خاتم الانبیاء(ص)، ساخت مرکز بیماری های خاص، ساخت تسویه خانه فاضلاب بیمارستان نیز اشاره کرد و افزود ایجاد خیابان ها و معابر دانشگاه و پشتیبانی در موارد دیگر ساخت و سازها که باعث شده است واحد شاهرود رتبه اول را از نظر فضا سازی ها در منطقه کسب کند از جمله اقداماتی است که پشتیبانی آنها توسط حوزه اداری مالی در دوره تصدی قبلی اینجانب انجام شد.

به گزارش ایسکانیوز معاون جدید توسعه مدیریت و منابع واحد شاهرود پیش از این نیز به مدت سه سال و نیم معاونت اداری مالی واحد شاهرود را بین سالهای 85 تا 89 عهده دار بوده است و در چند دوره نیز در سمت مدیر گروه آموزشی مدیریت به فعالیت پرداخته است. حسن واحدی دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی گرایش مالی و مدرک دکتری تخصصی مدیریت صنعتی گرایش تولید و عملیات می باشد.

 

 

پیام آور در تلگرام

شبکه پیام آور در ایتا

  • سه شنبه 04 خرداد 1400
حسینی نژاد

روابط عمومي دانشگاه

0 نظر

جمعه 30 مهر 1400 . 00:11 .

ارسال پیام مستقیم برای ارتباط با ریاست
در حال انجام عملیات...
ارتباط با ریاست
ارتباط با ریاست
ارسال پیام مستقیم برای روابط عمومی
در حال انجام عملیات...
روابط عمومی
روابط عمومی