جلسه فرماندهای پایگاههای بسیج الحدید ادارات شهرستان شاهرود و تعیین خط مشی کلی و تکریم و معارفه تعدادی از فرماندهان پایگاهها

photo_2021-01-27_14-44-20.jpg

جلسه فرماندهان پایگاههای بسیج الحدید ادارات شهرستان شاهرود به منظور تعیین خط مشی کلی و تکریم و معارفه تعدادی از فرماندهان پایگاهها و گردان بيت المقدس ادارات به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود و در مسجد النبی(ص) این واحد دانشگاهی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود، جلسه فرماندهان پایگاههای بسیج ادارات شهرستان شاهرود به منظور تعیین خط مشی کلی و تکریم و معارفه تعدادی از فرماندهان پایگاهها و گردان بيت المقدس ادارات به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود در مسجد النبی(ص) این واحد دانشگاهی برگزار شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود ضمن عرض خیر مقدم به فرماندهان پایگاههای بسیج ادارات شهرستان و اهدای سلام به روان شهدای اسلام و نظام جمهوری اسلامی به نقش خطیر بسیج در عرصه کنونی اشاره و تصریح کرد: پس از پیروی انقلاب دشمنان نظام و انقلاب شروع به تصویر سازی غلط از وضعیت داخلی در سطح دنیا و در کشور ما کردند که به خیال خودشان روحیه امید و استقلال را از ما بگیرند. در این راستا وظیفه ما دانشگاهیان بسیجی و شما عزیزان که در ادارات فعالیت دارید بسیار حیاتی و خطیر است. چرا که اگر ما بخواهیم به نقش خودمان در دفاع مقدس و در زمان حال بپردازیم حرفهای زیادی برای گفتن داریم در حالیکه دانشجویان جوان و جوانانی که شما با آنها سرو کار دارید ممکن است از این نقش و از شرایط سالهای اول انقلاب بی اطلاع باشند.

دکتر سید احمد ابوالقاسمی فر ادامه داد: اکنون همه شاهد هستیم که بسیج مردمی تا چه حد در سطح منطقه خوش درخشیده است و علاوه بر کشور ما در عراق و سوریه و یمن و سرزمینهای اشغالی تاثیر گذار بوده است و ما هم باید نقش خود را بدانیم و توان خود را دست کم نگیریم.

وی با اشاره به نقش بسیج و فعالیتهای بسیجی در عرصه دانشگاه ها ابراز کرد: همچنانکه در فرمایشات مقام معظم رهبری عنوان شد و دست رد به سینه آمریکاییها و انگلیسی ها در مورد واکس کرونا زده شد اکنون شاهدیم که دانشگاهیان  نقش پررنگی دارند و کسی گمان نمی کرد که بتوانیم در مورد واکسن کرونا به صورت خودکفا و بدون نیاز به بیگانگان وارد میدان شویم و انشاءلله واکسن کرونای داخلی هم تولید شود و نشان دهیم که می توانیم در بخش درمان هم مانند بسیاری دیگر از بخشها خودکفا عمل کنیم.

ابوالقاسمی فر خاطر نشان کرد: برخلاف خواست ابرقدرتها که اینگونه القا می کنند که باید سرسپرده و مطیع باشیم تا بتوانیم توسعه یافته باشیم ما اکنون در بسیاری از بخشها بی نیاز از بیگانگان به فعالیتهای علمی می پردازیم. هرچند آنها متاسفانه از فضای مجازی برای این منظور استفاده کردند و عده ای هم در داخل به این دیدگاه دامن می زنند و متأسفانه افراد ساده لوح باور می کنند و گویی چشم و گوش خود را بسته اند و هیچ یک از حقیقتها را نمی بینند.

 

فرمانده کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود تأکید کرد: باید دستاوردهای انقلاب را بیان کنیم و وظیفه داریم در این زمینه کوتاهی نکنیم. مقام معظم رهبری از جنگ نرم نام برده اند و ما موظفیم در این زمینه خدمت و کمک کنیم که نقشه های دشمن نقش بر آب شود.

وی در بیان دستاوردهای دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود گفت: دستیابی به رتبه اول در استان سمنان و رتبه 8 در کشور و رشد جذب دانشجو در واحد شاهرود در سال جدید حاصل روحیه جهادی است. همچنین برای واحد شاهرود مجوز پذیرش دانشجوی تبدیل به داخل در رشته های پزشکی و پیراپزشکی کسب شده است و همچنین واحد بین الملل نیز برای دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود مصوب شده است و می توانیم دانشجوی خارجی بگیریم و این نقطه قوت انقلاب است که از تربیت جوانان خودمان در خارج از کشور به نقطه ای رسیده ایم که علاقمندان به ادامه تحصیل از خارج از کشور دانشگاههای ما و از جمله دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود را برای ادامه تحصیل انتخاب کنند.

پس از سخنان دکتر سید احمد ابوالقاسمی فر، فرمانده حوزه مقاومت بسيج الحديد ادارات شهرستان شاهرود ضمن تشکر از رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود و دکتر حسنی فرمانده پایگاه بسیج باب الحوائج و آرزوی موفقیت برای سرهنگ سعدی فرمانده سابق پایگاههای ادارات شهرستان و عرض خیر مقدم به فرماندهان محترم پایگاه های مقاومت بسیج الحدید نقش ایشان را بسیار مهم دانست.

سرگرد جعفر اسماعیلی در ابتدا با قدردانی از حضور گرم و صمیمانه فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج ادارات و آرزوی سلامتی، عافیت و حسن عاقبت و توفیق خدمت جهادی و خالصانه برای ایشان از رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود و فرمانده پایگاه بسیج باب الحوائج این دانشگاه بابت میزبانی و پذیرایی تشکر کرد و سپس به بیان سیاست های مصوب برای بسیج ادارات پرداخت.

فرمانده حوزه مقاومت بسيج الحديد ادارات شهرستان شاهرود در بیان سیاست های مصوب برای بسیج ادارات ابراز کرد: افزایش رضایت مندی ارباب رجوع و خدمت خالصانه و بی منت و شناسایی نیروهای کارآمد و تربیت و آموزش و کمک به کارآمد سازی ادارات و سرعت بخشیدن به روند اسلامی شدن ادارات از جمله موارد مهم در نقشه راه بسیج است.

در این جلسه که رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود، نماينده محترم ولی فقيه در سپاه ناحيه شاهرود، فرمانده حوزه مقاومت بسيج الحديد ادارات شهرستان شاهرود، مدير بازرسی سپاه ناحيه شاهرود، فرماندهان پایگاههای بسیج ادارات شهرستان شاهرود و تعدادی از اعضای شورای پایگاه باب الحوائج کارکنان واحد شاهرود نیز حضور داشتند مراسم تکریم و معارفه تعدادی از فرماندهان پایگاهها نیز با اهدای حکم مسؤولیت برگزار شد و آقای علی آبادی فرمانده پایگاه دخانیات به عنوان اولین فرمانده گردان بیت المقدس برای بسیج ادارات انتخاب شد.

 

🔗 لینک خبر در خبرگزاری بسیج

 

🔗 لینک خبر 1 در خبرگزاری آنا

 

🔗 لینک خبر 2 در خبرگزاری آنا

 

🔗 لینک خبر در خبرگزاری ایسکانیوز

 

  • چهارشنبه 08 بهمن 1399
یزدان پناهی

رئیس حوزه ریاست و روابط عمومي دانشگاه

0 نظر

دوشنبه 11 اسفند 1399 . 00:59 .

ارسال پیام مستقیم برای ارتباط با ریاست
در حال انجام عملیات...
ارتباط با ریاست
ارتباط با ریاست
ارسال پیام مستقیم برای روابط عمومی
در حال انجام عملیات...
روابط عمومی
روابط عمومی