پیام تسلیت کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود در پی ترور دکتر محسن فخری زاده

index.jpg

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود و رئیس کانون بسیج اساتید این دانشگاه در پیامی ترور دکتر محسن فخری زاده، رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلحی را به دانشگاهیان و مردم ایران تسلیت گفت.

در پی ترور دانشمند هسته ای ایران اسلامی دکتر محسن فخری زاده، رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، که منجر به شهادت وی شد، دکتر سید احمد ابوالقاسمی فر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود و رئیس کانون بسیج اساتید این دانشگاه در پیامی شهادت وی را به دانشگاهیان و مردم ایران تسلیت گفت. متن این پیام به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
وَ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ الله فَلَنْ یُضِلَّ أَعْمالَهُمْ* سَیهْدِیهِمْ وَ یصْلِحُ بالَهُمْ* وَ یدْخِلُهُمُ الْجَنَّهَ عَرَّفَها لَهُمْ
و کسانی که در راه خدا کشته شده اند، هرگز کارهایشان ضایع نمی شود. خداوند به زودی آنان را راه می نماید و حالشان را نیکو می گرداند و در بهشتی که برای آنان وصف کرده، ماوا می دهد.
بار دیگر تروریست های کوردل وابسته به صهیونیسم جهانی و ایادی مزدور آن در اقدامی وحشیانه ، یکی از خدمتگزاران عرصه علمی، پژوهشی و دفاعی کشور را به شهادت رساندند.  شهادت این مدیر توانا و شایسته گرچه تلخ است و ضربه سنگینی به جامعه علمی، پژوهشی ودفاعی کشور وارد کرد، اما دشمنان این مرز و بوم باید بدانند راهی را که شهدا آغاز کرده اند، هرگز متوقف نخواهد شد. بیگمان ترور ناجوانمردانه این شهید بزرگوار و دیگر دانشمندان برجسته کشورمان که از سر زبونی و درماندگی دشمنان ذلیل ملت مسلمان ایران و همه ملت های آزاده جهان و نشانه ترس آمریکا و اسرائیل، رژیم آل سعود و مزدوران منطقه ای آنها از پیشرفت های علمی جمهوری اسلامی ایران است نخواهد توانست در مسیر پیشرفت صنعت هسته ای و قدرت دفاعی کشور ذره ای خلل ایجاد نماید.
کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود به نمایندگی از تمامی دانشگاهیان ضمن تبریک و تسلیت شهادت این دانشمند فرهیخته صنعت دفاعی به مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، جامعه علمی کشور و عموم مردم شریف ایران و خانواده گرامی ایشان تاکید می کنم راهی را که شهدا آغاز کرده اند، هرگز متوقف نخواهدشد و گروه های تروریستی و آمران و عاملان اين اقدام کور هم بدانند که انتقام سختی در انتظار آنها خواهد بود.
 کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود

  • شنبه 08 آذر 1399
یزدان پناهی

رئیس حوزه ریاست و روابط عمومي دانشگاه

0 نظر

دوشنبه 11 اسفند 1399 . 01:08 .

ارسال پیام مستقیم برای ارتباط با ریاست
در حال انجام عملیات...
ارتباط با ریاست
ارتباط با ریاست
ارسال پیام مستقیم برای روابط عمومی
در حال انجام عملیات...
روابط عمومی
روابط عمومی