بیانیه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود

بیانیه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود ر اهانت به ساحت مقدس پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله

1400 سال از مبعث پیام آور وحی حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله می گذرد، از آن زمان تا کنون همواره دشمنی و ضربه زدن به عظمت و بزرگی پیامبر (ص) و معرفی اسلام به عنوان دین خشونت وجود داشته است.

تلاش دیرینه غرب در اسلام هراسی و به انزوا کشیدن دین مبین اسلام و اهانت به پیامبر اسلام (ص) هم در دهه های اخیر کاملاَ مشهود است. اخیراَ هم که شاهد اهانت مجله فرانسوی به پیامبر اعظم (ص) و حمایت مکرون رئیس جمهور فرانسه از ایشان بودیم. دروغین بودن ادعای آزادی حقوق بشر آنان که در مقابل کوچکترین اعتراضات سخت ترین مجازاتها  را قرار می دهند و در برابر توهین به اسلام ادعای آزادی حقوق بشر می کنند، بیشتر از پیش آشکار است.

اما تعالیم الهی و عالیه اسلام و نور وجود پیامبر عظیم الشأن اسلام (ص) تحت تأثیر هیچ دشمنی و اهانتی قرار نخواهد گرفت و هوشیاری و بصیرت جوامع اسلامی اهداف پلید دشمنان را خنثی خواهد کرد .

ما ضمن محکوم کردن این حرکت وقیحانه اعلام می داریم که دشمنان اسلام بدانند با بی حرمتی و اهانت به مقدسات مسلمین نخواهند توانست جلوی گسترش اسلام را بگیرند و اسلام بیش از هر زمانی گسترش پیدا خواهد کرد. و از جامعه دانشگاهی می خواهیم اینک که در آستانه هفته وحدت قرار داریم ضمن محکوم کردن این حرکت با ترند سازی   «لبیک یا رسول الله» در فضای مجازی وحدت، عشق و پیوند خود را با رسول گرامی اسلام صلی الله علیه و آله اعلام بدارند و توطئه طراحان این حرکات ضد اسلامی را نقش برآب کنند.

f ومن الله التوفیق
🔗 لینک بیانیه در خبرگزاری بسیج

  • سه شنبه 06 آبان 1399
یزدان پناهی

رئیس حوزه ریاست و روابط عمومي دانشگاه

0 نظر

دوشنبه 29 دي 1399 . 00:31 .

ارسال پیام مستقیم برای ارتباط با ریاست
در حال انجام عملیات...
ارتباط با ریاست
ارتباط با ریاست
ارسال پیام مستقیم برای روابط عمومی
در حال انجام عملیات...
روابط عمومی
روابط عمومی