🔴اطلاعیه مهم در خصوص نحوه فعالیت کارکنان دانشگاه در هفته پیش رو 🔴

از فردا (شنبه) ۱۳۹۹/٠٧/١٩

📢📣 قابل توجه کلیه کارکنان گرامی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود:

✨به استحضار می رساند با عنایت به مصوبه استانداری سمنان و هماهنگی صورت گرفته با دبیرخانه استان و ریاست محترم واحد، از فردا (شنبه)  ۱۳۹۹/٠٧/١٩ تا اطلاع ثانوی حضور پرسنل گرامی و کادر اجرایی دانشگاه به صورت دوسوم حضوری و یک سوم دورکاری خواهد بود.

1️⃣ پرسنل محترم بر اساس لیست ابلاغی از سوی معاونین محترم حوزه ها موظف به حضور در محل کار و یا دور کاری در منزل خواهند بود.

2️⃣  آن دسته از کارکنانی که قرار شده است در منزل دورکاری انجام دهند با اعلام شماره تلفن در دسترس به مسئول مربوط، نسبت به پاسخگویی به سؤالات و رسیدگی به امور ارجاعی تا حصول نتیجه اقدام به عمل آورند.

3️⃣کارکنان محترم در زمان حضور در منزل می بایست گوش به زنگ بوده و در صورت تشخیص مسؤول مربوطه مبنی بر حضور در محل کار، ضروری است در حداقل زمان، به محل کار مراجعه و نسبت به انجام امور محوله اقدام نمایند.

⚠️ طبعا دلایلی نظیر عدم امکان حضور به موقع به دلیل مسافرت، دور بودن از موقعیت، در دسترس نبودن و یا مشغول انجام امور شخصی بودن قابل پذیرش نيست.

4️⃣ کارکنان گرامی که طبق نظر مسؤول خود در دانشگاه حضور فیزیکی دارند لازم است موازین بهداشتی را رعایت کنند و از ماسک و دستکش بهداشتی استفاده کنند و فاصله خود با سایرین را طبق توصیه های بهداشتی حفظ کنند.

5️⃣ معاونین و مسؤولین و مدیران محترم حوزه ها در  خصوص نحوه حضور پرسنل حوزه خود  لازم است به گونه ای برنامه ریزی و هماهنگی لازم را بعمل آورند که امور جاری حوزه مختل نگردد .

🔸 هرگونه تغییر نحوه کارکرد متعاقباً از طریق پیام آور به اطلاع کارکنان محترم خواهد رسید.

✅ امید است با همراهی و تلاش جمعی ضمن پیشبرد اهداف برنامه ریزی شده دانشگاه نسبت به اجرای توصیه های بهداشتی و شکست ویروس منحوس کرونا و بازگشت اوضاع به روال عادی اهتمام جدی داشته باشید و در پناه خداوند قادر متعال سالم و تندرست باشید.

🕹 اداره روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود

eitaa.com/PAYAMAVAR
telegram.me/PAYAMAVAR
 

پیام آور در تلگرام

شبکه پیام آور در ایتا

  • جمعه 18 مهر 1399
یزدان پناهی

رئیس حوزه ریاست و روابط عمومي دانشگاه

0 نظر

پنجشنبه 01 آبان 1399 . 03:50 .

ارسال پیام مستقیم برای ارتباط با ریاست
در حال انجام عملیات...
ارتباط با ریاست
ارتباط با ریاست
ارسال پیام مستقیم برای روابط عمومی
در حال انجام عملیات...
روابط عمومی
روابط عمومی