festival

photo_2020-10-04_08-49-15.jpg

جشنواره مجازی «ازحماسه تا حماسه» به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی ویژه دانشگاهیان این دانشگاه در فضای مجازی برگزار خواهد شد.

✨جشنواره مجازی #از_حماسه_تا_حماسه

 

✅موضوعات محوری جشنواره:

 1.  شامل حماسه دفاع مقدس ۳۱ شهریور
 2.  اربعین حسینی ۱۷ مهرماه
 3.  حماسه ۱۳ آبان روز تسخیر لانه جاسوسی
 4.  حماسه روز دانشجو روز ۱۶ آذر
 5.  حماسه برائت از فتنه روز ۹ دی
 6.  حماسه شهادت حاج قاسم سلیمانی
 7.  حماسه ۲۲ بهمن ماه پیروزی انقلاب اسلامی

🔹براساس اعلام روابط عمومی این جشنواره، دانشجویان، استادان و کارمندان فعال در فضای مجازی در ابتدا نشانی سایت، کانال و صفحه خود در فضای مجازی را به نحوی که واحد دانشگاهی اطلاع رسانی خواهد کرد، ثبت کنند.

🔸 همچنین از زمان ثبت، شرط شرکت در جشنواره، انتشار حداقل ۵ پست از آغاز مناسبت تا مناسبت بعدی (اعم از یادداشت، پادکست، کلیپ و...) در مورد موضوعات محوری جشنواره است.

🔸افرادی که تعداد پست‌های بیشتری منتشر کنند از امتیاز بالاتری برخوردار خواهند بود. کانال‌ها، صفحه‌ها و پست‌ها جهت محتوایی، هنری، تعداد بازدید، تعداد بازنشر و... توسط داوران و گروه‌های دانشگاهی مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به سامانه Farhangi.IAU.ir و یا سایت  http://iau-shahrood.ac.ir و یا شبکه های پیام آور مراجعه کنند.
🌟گفتنی است، ارزیابی‌ها در سه سطح واحد یا مرکز، استان و ملی است و به برندگان در هر سه سطح جوایز ارزنده تعلق خواهد گرفت.

ماده 7: زمان ونحوه برگزاری

دانشجویان، اساتید وکارمندان فعال در فضای مجازی در ابتدا نشانی سایت، کانال و صفحه فعال خود در فضای مجازی را به نحوی که واحد دانشگاهی اطلاع رسانی می کند ثبت نمایند. از زمان ثبت، شرط شرکت در جشنواره،  انتشار حداقل پنج پست از آغاز مناسبت تا مناسبت بعدی (اعم از یاد داشت ، پادکست ، کلیپ و...) در مورد موضوعات محوری جشنواره است. افرادی که تعداد پست های بیشتری منتشر نمایند از امتیاز بالاتری برخوردار خواهند بود. کانال ها، صفحه ها و پست ها از جهت محتوایی، هنری، تعداد بازدید، تعداد باز نشر و... مورد ارزیابی قرار می گیرند. این ارزیابی هم توسط داوران و هم توسط گروه های دانشگاهی خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر به سامانه www.farhangi.iau.ir  و نیز سایت واحد دانشگاهی خود مراجعه شود.

ماده8: مقررات ارسال آثار جشنواره

 1. علاقمندان برای شرکت در جشنواره می بایست آثار مجازی خود را در شبکه های اجتماعی که طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران مجاز به فعالیت هستند (مانند بله، ایتا، سروش، واتساپ و یا اینستاگرام و...) منتشر کنند.
 2. در پست اینستاگرامی تولید شده و یا در کانال های مربوطه باید از هشتگ های « #از-حماسه-تا-حماسه» «#دانشگاه-آزاد-اسلامی» استفاده گردد. همچنین در ارتباط با هر موضوع جشنواره هشتگ متناسب نیز درج گردد.

(مانند#از-حماسه-تا-حماسه #سردار-حاج قاسم-سلیمانی   #دانشگاه-آزاد-اسلامی) در وب سایت های تولید محتوا و وبلاگ ها نیز از tag های مربوطه برای سهولت جستجو استفاده شود.

 • شرکت کنندگان باید صفحه اینستاگرامی «@hamasefarhangi» را نیز زیر پست هایشان الصاق (tag) کنند.

 

ماده 9 : مقررات شرکت در جشنواره

جشنواره اختصاص به آثاری دارد که موضوع و مضمون آن ها در یکی از محورهای جشنواره بوده باشد.

دبیرخانه جشنواره یک نفر را به عنوان مؤلف اثر می پذیرد.

معاونت فرهنگی و دانشجویی مجاز است تعدادی از آثار شرکت کننده را در رسانه های جمعی (پاتوق فیلم کوتاه، تلویزیون، شبکه های اجتماعی، رادیو نما و... ) به منظور تبلیغ و اطلاع رسانی به نمایش در آورد.

شرکت و دریافت جایزه از سایر جشنواره ها و مسابقات منعی جهت شرکت در این جشنواره ندارد.

مسئولیت حقوقی آثار ارسالی به عهده ارسال کننده و کمیته اجرایی و داوری واحد مسئول صحت سنجی آن است.

تصمیم نهایی درباره موارد پیش بینی نشده که در مقررات لحاظ نگردیده و تغییر در بعضی از مقررات جاری، یا شورای سیاستگذاری مرکزی جشنواره می باشد.


✨جوایز جشنواره مجازی #از_حماسه_تا_حماسه

📅 تاریخ داوری نهایی کشوری پس از ۲۲ بهمن ماه ۹۹


🕹 معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی

🔗 لینک خبر
farhangi.iau.ir/fa/news/95

iscanews.ir/news/1073104

telegram.me/PAYAMAVAR

eitaa.com/PAYAMAVAR

شبکه پیام آور

پیام آور در تلگرام

 

شبکه پیام آور در ایتا

 • يکشنبه 13 مهر 1399
حسینی نژاد

روابط عمومي دانشگاه

0 نظر

جمعه 08 بهمن 1400 . 14:13 .

ارسال پیام مستقیم برای ارتباط با ریاست
در حال انجام عملیات...
ارتباط با ریاست
ارتباط با ریاست
ارسال پیام مستقیم برای روابط عمومی
در حال انجام عملیات...
روابط عمومی
روابط عمومی