غیر حضوری شدن امتحانات پایان‌ترم نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۹-۹۸ دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود

امتحانات پایان‌ترم نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۹-۹۸ دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود غیرحضوری شد

🌐📡  #اطلاعيه_مهم_امتحانات شماره ۱:
♦️ امتحانات پایان نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۹-۹۸ دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود به‌صورت مجازی و غیرحضوری برگزار می‌شود.

1️⃣ با توجه به هماهنگی‌های انجام‌شده  با ستاد مدیریت کرونای استان سمنان، سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، استانداری سمنان و بنا بر تصمیم شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان و در راستای رفع دغدغه‌های بهداشتی ناشی از شیوع بیماری کرونا به‌ منظور حفظ سلامت استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی، تمامی امتحانات پایان نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۹-۹۸ دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود در بستر مجازی از طریق پروفایل دانشجویی و به‌صورت آنلاین و غیرحضوری برگزار می‌شود.

2️⃣ با عنایت به مجازی شدن امتحانات دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود، دانشجویان غیر بومی نیازی به شرکت در طرح تعاون آزمون نداشته و می توانند بدون مراجعه به واحدهای دانشگاهی محل سکونت خود در آزمون مجازی شرکت نمایند.

⚠️ اما چنانچه هر یک از دانشجویان مایل به شرکت در جلسه امتحان به صورت حضوری باشند طرح تعاون همچنان به قوت خود باقی است و دانشجویان غیر بومی می توانند در نزدیک ترین واحد محل سکونت خود به صورت حضوری امتحان دهند.

3️⃣ تمامی دانشجویان بومی که امکانات لازم برای شرکت در امتحانات غیرحضوری را در دسترس ندارند می توانند بصورت حضوری طبق برنامه امتحانی در واحد دانشگاهی محل تحصیل خود با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و مراقبتی امتحان دهند.

4️⃣ بدیهی است فایل های آموزشی، نحوه ورود به سامانه، نحوه پاسخگویی و سایر اطلاعات مورد نیاز در ویدیوها و اطلاعیه های بعدی به اطلاع خواهد رسید.
🌐 sida.iau-shahrood.ac.ir
eitaa.com/PAYAMAVAR

  • چهارشنبه 28 خرداد 1399
یزدان پناهی

رئیس حوزه ریاست و روابط عمومي دانشگاه

0 نظر

شنبه 21 تير 1399 . 19:43 .

ارسال پیام مستقیم برای ارتباط با ریاست
در حال انجام عملیات...
ارتباط با ریاست
ارتباط با ریاست
ارسال پیام مستقیم برای روابط عمومی
در حال انجام عملیات...
روابط عمومی
روابط عمومی