تعویق امتحانات دانشگاه

امتحانات دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود به تعویق افتاد

🔷بدينوسيله در اجرای بند ۷ دستور العمل شماره ۷۷/۱۵۲ مورخ ۹۹/۳/۱۵ سازمان مرکزی و با توجه به شیوع بیماری کرونا در شهرستان های استان سمنان که در وضعیت زرد و هشدار می باشند، طبق مصوبه شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان مورخ ۹۹/۳/۲۲و نظر ستاد مدیریت کرونای استان، برای حفظ سلامتی دانشجویان، اساتید و کارکنان و رفع نگرانی اولیای محترم، به اطلاع می رساند امتحانات حضوری کلیه مقاطع از تاريخ ۲۴ خرداد لغایت ۳۰ خرداد سال جاری برگزار نخواهد شد.
در این خصوص موارد زیر به اطلاع می رسد:
 
 کلیه امتحانات دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود که در تاریخهای ٢۴ تا ٢٩ خرداد ٩٩ برنامه ریزی شده بودند، به هفته بعد از اتمام امتحانات از مورخ ٢١ تیرماه ٩٩ الی ٢۶ تیرماه ٩٩ بر اساس کارت‌های ورود به جلسه منتقل می شوند.

✅ به اطلاع می رساند در صورت تغییر تصمیمات سازمان مرکزی یا اخذ مجوز برگزاری امتحانات استان سمنان به صورت مجازی، موضوع متعاقباً و در اسرع وقت به دانشجویان عزیز اطلاع رسانی خواهد شد.
 
 با عنایت به بخشنامه سازمان مرکزی، آزمونهای مقطع دکتری و کارشناسی ارشد تا (حداکثر) ١٠ نفر می‌توانند با ارزیابی مجازی توسط اساتید برگزار گردند.

 با عنایت به تغییر تاریخ امتحانات، اصلاحات مربوط به تاریخ و ساعت جدید امتحان تا روز سه شنبه ۹۹/۳/۲۷ در سیستم انتخاب واحد دانشجویان وارد شده و دانشجویان عزیز می توانند از روز سه شنبه مورخ ۹۹/۰۳/۲۷ با مراجعه به سامانه آموزشی دانشگاه، کارت اصلاح شده ورود به جلسه خود را دریافت نمایند.
 
 کلیه دانشجویان محترم در همه مقاطع تحصیلی و با هر آزمون حضوری یا مجازی لازم است کارت ورود به جلسه آزمون را از طریق سامانه آموزشی دانشگاه تهیه نمایند.
 
 با عنایت به لزوم رعایت نکات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، به اطلاع می رساند اصلاحات جدید در تاریخ آزمون به نحوی خواهد بود که تا حد ممکن تعداد شرکت کنندگان هر جلسه آزمون حداقل باشد. بنابراین ممکن است ساعت امتحان شما در یک روز جابجا شده و به جلسات بعدازظهر یا ساعات خلوت تر منتقل شود. لذا توصیه می شود حتماً از تاریخ ۹۹/۳/۲۷ مجدداً به سامانه انتخاب واحد مراجعه نموده و تاریخ و ساعت جلسه امتحان خود را مجددا چک نمایید.
sida.iau-shahrood.ac.ir

 به اطلاع می رساند در صورت فراهم بودن زیرساخت های لازم، امتحانات دروس عمومی و معارف به صورت مجازی برگزار خواهد شد. در این خصوص تا روز سه شنبه مورخ ۹۹/۳/۲۷ متعاقبا اطلاع رسانی لازم صورت خواهد گرفت.
.  
 دانشجویان واحد شاهرود که ساکن شهرهای دیگر هستند و در نظر دارند در نزدیکترین واحد به محل سکونت خود امتحان دهند، می توانند برای شرکت در امتحانات خود با مراجعه به سامانه اعلامی در پیام آور ثبت نام و برابر دستور العمل با حضور در واحد دانشگاهی محل سکونت امتحان بدهند. بدیهی است این عزیزان نیز در هفته آینده امتحان نخواهند داشت.
 
 دانشجویان واحد های دانشگاهی دیگر کشور که واحد شاهرود را برای آزمون در سامانه طرح تعاون آزمون انتخاب نموده و در هفته آینده امتحان دارند، می توانند با دستورالعمل های مربوطه در هفته آینده، آزمون خود را در محل واحد شاهرود برگزار کنند.

eitaa.com/PAYAMAVAR
telegram.me/PAYAMAVAR

  • جمعه 23 خرداد 1399
یزدان پناهی

رئیس حوزه ریاست و روابط عمومي دانشگاه

0 نظر

شنبه 21 تير 1399 . 19:41 .

ارسال پیام مستقیم برای ارتباط با ریاست
در حال انجام عملیات...
ارتباط با ریاست
ارتباط با ریاست
ارسال پیام مستقیم برای روابط عمومی
در حال انجام عملیات...
روابط عمومی
روابط عمومی