#اطلاعیه مهم در خصوص نحوه فعالیت کارکنان محترم، اساتید معزز و دانشجویان گرامی از 16 فروردین 99

📢📣 #اطلاعیه مهم در خصوص نحوه فعالیت کارکنان محترم، اساتید معزز و دانشجویان گرامی در هفته ابتدایی سال 99

✨جلسه دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان امروز(پنجشنبه ۹۹/۰١/١۴) به صورت ویدئوکنفرانسی برگزار شد که پیرو آن در خصوص شرایط فعالیت‌های اداری، آموزشی و پژوهشی در دوران مقابله با کرونا و به منظور حفظ سلامتی دانشگاهیان گرامی و با متابعت از طرح فاصله گذاری اجتماعی مصوب ستاد ملی مقابله با کرونا موارد زیر به استحضار دانشگاهیان گرامی می رسد:

1 دانشگاه به صورت فیزیکی در هفته آینده(تا ۲۲ فروردین ماه ۹۹) تعطیل است.

 

2 به منظور پیگیری امور مربوط به کلیه حوزه ها کارکنان هر حوزه لازم است با مسؤول مربوط خود هماهنگ باشند و امور لازم را به صورت دورکاری انجام دهند.
 
3 در صورت شرایط خیلی اضطراری هر یک از کارکنان بسته به نظر مسؤول خود باید آمادگی حضور یافتن در دانشگاه را داشته باشد.
 
4️ نحوه و ساعات حضور کارکنان گرامی از ابتدای ۲۳ فروردین ماه متعاقباً توسط اداره روابط عمومی دانشگاه در پیام آور اطلاع رسانی خواهد شد.

5️ به منظور حفظ سلامتی و با متابعت از طرح فاصله گذاری اجتماعی مصوب ستاد ملی مقابله با کرونا دانشجویان و ارباب رجوع گرامی لازم است برای انجام امور آموزشی و فارغ‌التحصیلی و... از مراجعه به دانشگاه خودداری نمایند.

6️ پیرو مصوبه هیأت رئیسه دانشگاه با حضور دکتر طهرانچی اساتید و اعضای هیأت علمی دانشگاه موظفند به صورت مجازی و در ساعت های مقرر برای ارائه دروس به دانشجویان بر مبنای این سامانه ها به ارائه دروس خود بپردازند. تشکیل کلاسها هم تا اطلاع ثانوی به صورت الکترونیکی در سامانه LMS و مطابق زمان تعیین شده در انتخاب واحد دانشجویان اجباری است و مدت زمان تشکیل کلاسها جایگزین کلاسهای حضوری خواهد بود و امکان رصد زمان و محتوای تدریس توسط سازمان مرکزی وجود دارد. با توجه به تعطیلی سه هفته از تقویم آموزشی در اسفندماه ۹۸ جبرانی جلسات لازم است با انجام هماهنگی با دانشجویان در زمان مناسب برگزار شود.
🌐 Lms34.iauec.ac.ir
👊 به امید غلبه بر کرونا
🕹 اداره روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود و بیمارستان خاتم الانبیاء(ص)
 @PAYAMAVAR

  • پنجشنبه 14 فروردين 1399
یزدان پناهی

رئیس حوزه ریاست و روابط عمومي دانشگاه

0 نظر

يکشنبه 30 شهريور 1399 . 21:03 .

ارسال پیام مستقیم برای ارتباط با ریاست
در حال انجام عملیات...
ارتباط با ریاست
ارتباط با ریاست
ارسال پیام مستقیم برای روابط عمومی
در حال انجام عملیات...
روابط عمومی
روابط عمومی