برگزاری کلاسهای مجازی از 24 اسفند 98

logo.png.jfif

قابل توجه استادها و دانشجویان گرامی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود

شروع کلاسهای مجازی از روز شنبه  ٩٨/١٢/۲۴ خواهد بود، نام کاربری و رمز عبور اساتید و دانشجویان گرامی در تصویر آمده است.
اساتید و دانشجویان محترم برای استفاده از سامانه آموزش بر خط می بایست سیستم های مورد نیاز و بستر اینترنت را طبق الزامات مورد نیاز مندرج در وب سایت زیر تهیه نمایند.
🌐 azad2.iauec.ac.ir/support
✨  آدرس پنل کاربری کلیه دانشجویان و  اساتید جهت ورود به سامانه آموزش مجازی البته بعد از ارسال پیامک از طرف واحد الکترونیکی👇🏻
Lms34.iauec.ac.ir/login/index.php
✨ ضروری است فیلتر شکن یا وی پی ان(vpn) گوشی تلفن همراه خود را خاموش کنید.
✨ در خصوص دروس عملی بعدا تصمیم گیری و اطلاع رسانی خواهد شد.
✨ کلاسهای مجازی فقط برای دروس نظری برای همه مقاطع تحصیلی است.

 ضروری است کلیه اساتید و دانشجویان محترم جهت آمادگی برگزاری کلاسهای آموزشی غیرحضوری  به لینک های زیر مراجعه و ویدئوهای آموزشی را در خصوص  نحوه ورود به کلاس و سایر مراحل با دقت مشاهده فرمایند.
🔹لینک فیلمهای آموزشی مربوط به دانشجویان 👇🏻
🌐 azad2.iauec.ac.ir/students_film
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️
🔹لینک فیلمهای آموزشی مربوط به مدرسان👇🏻
🌐 azad2.iauec.ac.ir/teachers-film
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️
🖥💻📱 امکان استفاده از تبلت و تلفن هوشمند به جای لپ تاپ و کامپیوتر وجود دارد و  لیست نرم افزارهای مورد نیاز هم برای کامپیوتر و لپ تاپ و هم برای سیستم عامل اندروید در صفحه زیر موجود است👇🏻
🌐 azad2.iauec.ac.ir/support
🌐 iauec.ac.ir/support

✨ در صورت استفاده از لپ تاپ و یا کامپیوتر، مدرسان گرامی نیاز به استفاده از هدست دارند ولی دانشجویان در صورت نداشتن هدست می توانند در کلاس از قابلیت چت نرم افزار استفاده کنند.
✨ پیشنهاد می شود با توجه به سهولت کار با تلفن همراه و به منظور کیفیت پخش کلاس های آموزشی بر روی گوشی خود مرورگر فایرفاکس (Firefox) اندروید و نرم افزار adobe conect را از  منوی "مرکز دانلود" در آدرس زیر دانلود و نصب کنید:👇🏻
🌐 azad2.iauec.ac.ir/support

✨ آدرس ورود به سامانه آموزش مجازی بعد از ارسال پیامک از طرف واحد الکترونیکی👇🏻
Lms34.iauec.ac.ir/login/index.php
✅ اساتید و دانشجویان گرامی توجه داشته باشند که زمانبندی کلاسها دقیقا همان زمانبندی وارد شده در نرم افزار آموزش واحد است.
✅  حضور در کلاسها از همین هفته الزامی است.
✅ دانشجویان می توانند با موبایل وارد کلاسها شده و صوت را داشته باشند. اما اساتید گرامی حتما باید توسط PC یا لپ تاپ به کلاس وصل شوند چون در صورت اتصال با موبایل صدای آنان دچار اشکال می شود.
✅ کلاسها به صورت خودکار ضبط می شود و دانشجویان می توانند در ساعات دیگر فیلم را ببینند و دانشجویی که در کلاس غایب بوده است می تواند با دیدن فیلم کلاس، به عنوان حاضر محسوب شود.
با توجه به سؤال تعدادی از دانشجویان به اطلاع می رساند که يوزرنیم و پسورد دانشجويان و اساتید که طبق اطلاع قبلی قرار بود از طرف واحد الکترونیکی پیامک شود هنوز پیامک نشده است اما بدیهی است که مطابق تصویر درج شده در اطلاعیه  شماره ۳ برای ورود از یوزرنیم و پسورد استفاده کنید.
استفاده از نرم افزار anydesk تنها برای دسترسی استاد به صفحه کامپیوتر دانشجویان است و در صورتی که نوع درس به صورتی است که الزامی برای نصب آن دارد اقدام نمایید.
دانشجویان گرامی توجه داشته باشید که کلاسهای شما مطابق برنامه قبلی و طبق برنامه درج شده در برگه انتخاب واحد شما باید تشکیل شود و اگر استادی به هر دلیل نتواند در آن ساعت مشخص کلاس را تشکیل دهد لازم است از طریق پیام آور اطلاع رسانی کند.
اساتید گرامی توجه فرمایند که تنها فایل PDF قابل Share کردن است به این دلیل که فونتهای پاورپوینت و ورد امکان به هم ریختن دارد. همچنین امکان در اختیار قرار دادن ویدیو یا فایل صوتی نیست.
برای ایام تعطیلات و اینکه کلاسها در تعطیلات نوروز ادامه دارد یا خیر متعاقبا مطابق دستور سازمان مرکزی اطلاع رسانی می شود.
 سرعت اینترنت در متصل ماندن و اخراج نشدن از کلاس اهمیت دارد. البته بخشی از این قطع و وصل شدن ها هم علت محدودیت زیرساخت واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی است که واحد ما در آن نقشی ندارد.

  • سه شنبه 27 اسفند 1398
یزدان پناهی

رئیس حوزه ریاست و روابط عمومي دانشگاه

0 نظر

پنجشنبه 07 اسفند 1399 . 03:20 .

ارسال پیام مستقیم برای ارتباط با ریاست
در حال انجام عملیات...
ارتباط با ریاست
ارتباط با ریاست
ارسال پیام مستقیم برای روابط عمومی
در حال انجام عملیات...
روابط عمومی
روابط عمومی