اطلاعیه مهم در خصوص ساعت کاری کارکنان ارجمند دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود در اسفند 98

📢📣 قابل توجه کلیه کارکنان ارجمند دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود:

به منظور حفظ سلامت و رعایت ایمنی و بهداشت کارکنان محترم دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان و در راستای اجرای سیاست های مقابله با بیماری کرونا در جلسه فوق العاده ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان، روسای شوراهای تخصصی و مدیران استانی و با مشورت رؤسای واحدهای استان مقرر شد :

🕢ساعت کاری کلیه کارکنان محترم از 4 اسفندماه تا اطلاع ثانوی به صورت یکسان از ساعت ۷:۳۰ لغایت ۱۲:۱۰ معین شده است و کارکنان خدوم واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان پس از رسیدگی به امور جاری و پاسخگویی به نیازهای اجرایی در ساعت اعلام شده تعطیل خواهند بود.

⚠️ بدیهی است تداوم این برنامه و یا تغییر در آن تابع بررسی شرایط و تصمیمات مراجع ذیربط خواهد بود که در اطلاعیه های آتی به آگاهی خواهد رسید.

اطلاعیه 2: هماهنگ با ابلاغیه استانداری سمنان مصوب شد از روز یکشنبه ١١ اسفندماه تا دوشنبه ١٢ اسفندماه ساعت کاری کارکنان گرامی دانشگاه از ساعت ٩:٠٠ تا ١٣:٠٠ باشد.ساعت کاری کارکنان حاضر در دانشگاه از روز دوشنبه ٩٨/١٢/١٩ لغایت چهارشنبه ٩٨/١٢/۲١ از ساعت ٧:٣٠ تا ١٢:١٠ می باشد.


✅ لازم به ذکر است برنامه کاری روزهای بعد از دوشنبه متعاقباً از طریق اداره روابط عمومی واحد به اطلاع کارکنان گرامی خواهد رسید.
🕹 اداره روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود

  • سه شنبه 06 اسفند 1398
یزدان پناهی

رئیس حوزه ریاست و روابط عمومي دانشگاه

0 نظر

يکشنبه 30 شهريور 1399 . 22:22 .

ارسال پیام مستقیم برای ارتباط با ریاست
در حال انجام عملیات...
ارتباط با ریاست
ارتباط با ریاست
ارسال پیام مستقیم برای روابط عمومی
در حال انجام عملیات...
روابط عمومی
روابط عمومی