جشن فارغ التحصیلی دانشجویان شیمی دارویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود برگزار شد

1.jpg

با حضور اساتید و مسؤولین دانشگاه و خانواده دانشجویان، جشن فارغ‌التحصیلی دانش آموختگان رشته شیمی دارویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود در سالن آمفی تئاتر دانشکده فنی و مهندسی این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود، جشن فراغت از تحصیل دانش آموختگان کارشناسی رشته شیمی دارویی در محل سالن آمفی تئاتر دانشکده فنی و مهندسی و با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی، رئیس حوزه ریاست و روابط عمومی، مدیران فرهنگی و حراست این دانشگاه و اساتید و مدیر گروه این رشته، دانشجویان و خانواده‌های آنها برگزار شد.

در این مراسم که با اجرای برنامه های شاد و مفرح همراه بود معاون فرهنگی و دانشجویی خطاب به دانش آموختگان گفت: "خوشحالم که در این مراسم و در جمع اساتید، دانشجویان و خانواده های محترم آنها حضور پیدا کرده ام و امیدوارم فارغ التحصیلان دوره کارشناسی شیمی دارویی با همت خود بتوانند در مقاطع ارشد، دکتری و یا حتی مقاطع بالاتر ادامه تحصیل داده و این جشن را پایان کار خود ندانند البته فراغت از تحصیل معنی ندارد و انسان باید تا پایان عمر در جهت کسب علم تلاش کند. اما می توان برای گذراندن موفقیت آمیز این دوران جشن گرفت."

حجه الاسلام و المسلمین احمد نظری ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع اساتید، دانشجویان و خانواده های آنها و آرزوی موفقیت در کلیه مراحل زندگی برای ایشان، از کلیه اساتید و خانواده های این دانشجویان بابت حمایت های بی دریغ ایشان تشکر کرد و از دانشجویان خواست که قدر این حمایت ها را بدانند.

این مراسم که با برگزاری موسیقی و اجرای کمدی دانشجویان و پذیرایی همراه بود پس از خواندن سوگندنامه توسط دانش آموختگان به پایان رسید.

 

لینک خبر در خبرگزاری آنا

 

لینک خبر در خبرگزاری بسیج

  • پنجشنبه 01 اسفند 1398
یزدان پناهی

رئیس حوزه ریاست و روابط عمومي دانشگاه

0 نظر

چهارشنبه 18 تير 1399 . 14:07 .

ارسال پیام مستقیم برای ارتباط با ریاست
در حال انجام عملیات...
ارتباط با ریاست
ارتباط با ریاست
ارسال پیام مستقیم برای روابط عمومی
در حال انجام عملیات...
روابط عمومی
روابط عمومی