برگزاری نشست هم اندیشی کارکنان و اساتید این دانشگاه در خصوص اهمیت شرکت در انتخابات

1.jpg

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود: شرکت حداکثری در انتخابات باعث تقویت نظام، تقویت دین و تقویت چشم اندازهای انقلاب می گردد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود؛ نشست هم اندیشی کارکنان و اساتید این دانشگاه در خصوص اهمیت شرکت در انتخابات در سالن جلسات این واحد دانشگاهی برگزار گردید.

در این جلسه معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود در خصوص بحث انتخابات، انتخاب آگاهانه و حضور حداکثری گفت: "جمعه بسیار حساسی را پیش رو داریم و باید با حضور گسترده و انتخاب آگاهانه سرنوشت خوبی را برای کشورمان رقم بزنیم."

حجه­ الاسلام والمسلمین دکتر احمد نظری شرکت در انتخابات را دلیل اصلی تقویت نظام، تقویت دین و تقویت چشم اندازهای انقلاب دانست و ابراز کرد: "دستاوردهای این چهل و یک سال پس از انقلاب از نعمتهای انقلاب اسلامی ایران است. هرچند آسیب ها، ایرادات و نقدهایی از طرف دانشجویان و جوانان مطرح است و ما باید جوابگوی این نقدها باشیم."

دکتر احمد اشرفی عضو هیات علمی این دانشگاه نیز در جمع کارکنان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود این چنین گفت: نماینده مجلس باید دارای ویژگی هایی باشد که شامل: شجاعت، انقلابی، ولایی، تخصص و تجربه اجرایی  داشتن است.

وی در ادامه در خصوص وظایف آحاد مردم در خصوص شرکت در انتخابات خاطر نشان کرد: "وظیفه ملی ما حضور حداکثری و مهمتر از آن نظارت بر کار نمایندگان می باشد، اگر امنیت ملی می خواهیم باید حضور حداکثری در انتخابات داشته باشیم؛ برای حفظ وطن و اینکه ملیت ما آسیبی نبیند باید در انتخابات شرکت گسترده داشته باشیم."

 

لینک خبر در خبرگزاری آنا

  • پنجشنبه 01 اسفند 1398
یزدان پناهی

رئیس حوزه ریاست و روابط عمومي دانشگاه

0 نظر

چهارشنبه 18 تير 1399 . 15:28 .

ارسال پیام مستقیم برای ارتباط با ریاست
در حال انجام عملیات...
ارتباط با ریاست
ارتباط با ریاست
ارسال پیام مستقیم برای روابط عمومی
در حال انجام عملیات...
روابط عمومی
روابط عمومی