دستیابی دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود به مدال برنز مسابقات کشوری در رشته سنگ زورخانه ای

photo_2019-11-19_09-12-27.jpg

حسین حاج قاسمی دانشجوی رشته مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود، مقام سوم کشوری را در ورزشی باستانی رشته سنگ زورخانه ای رده سنی جوانان کسب کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود، حسین حاج قاسمی دانشجوی رشته مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود موفق شد پس از کسب مقام اول در مراحل استانی و منطقه ای در مسابقات کشوری ورزش باستانی رده سنی جوانان مقام سوم را در رشته سنگ زورخانه ای به دست آورد.

در این مسابقات که در 3 مرحله استانی، منطقه ای و کشوری برگزار گردید حاج قاسمی موفق شد در مرحله اول که در استان سمنان برگزار شد به مقام اول دست یابد و در مرحله دوم (منطقه یک) که در شهر مشهد برگزار شد به مقام اول نائل شود.

در مرحله فینال (کشوری) مسابقات که در شهر اصفهان و با رقابت 32 شرکت کننده و در رشته های کشتی پهلوانی، سنگ زورخانه ای، چرخ تیز، میل سنگین و سنگ سنگین، کباده برگزار شد، این ورزشکار بسطامی موفق شد با کسب مقام سوم مدال برنز مسابقات را در رشته سنگ زورخانه ای از آن خود کند.

لازم به ذکر است حاج قاسمی دارای 10 ساله سابقه ورزشی می باشد که 5 سال آن بطور حرفه ای زیر نظر مربی خود حمید بابامحمدی در این رشته آموزش دیده است. البته وی علاوه برکسب مقام در رشته سنگ زورخانه ای در رشته کشتی پهلوانی هم صاحب مقام بوده است.

وی در پایان از هیأت زورخانه ای شهرستان شاهرود و استان سمنان و باشگاه زورخانه ای امیرالمؤمنین(ع) بسطام، باشگاه کشتی شهید مطلبی، شورای اسلامی شهر بسطام و امام جمعه محترم این شهر به سبب کمک های ایشان در دستیابی به این مقام تشکر کرد.

 

لینک خبر در خبرگزاری ایسکانیوز

 

لینک خبر در خبرگزاری آنا

 

لینک خبر در خبرگزاری بسیج

  • سه شنبه 28 آبان 1398
یزدان پناهی

رئیس حوزه ریاست و روابط عمومي دانشگاه

0 نظر

شنبه 18 مرداد 1399 . 19:38 .

ارسال پیام مستقیم برای ارتباط با ریاست
در حال انجام عملیات...
ارتباط با ریاست
ارتباط با ریاست
ارسال پیام مستقیم برای روابط عمومی
در حال انجام عملیات...
روابط عمومی
روابط عمومی