دیدار معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی با فرمانده سپاه شاهرود

2341104_804.jpeg

معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود و فرمانده پایگاه بسیج این دانشگاه با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهرود دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، معاونت فرهنگی و فرمانده پایگاه بسیج کارمندی باب الحوائج دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود با فرمانده سپاه ناحیه این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار که مسئولین بسیج دانشجویی شاهرود نیز حضور داشتند در خصوص اردو‌های جهادی بسیج دانشجویی و فعالیت‌های این تشکل در دانشگاه آزاد و همکاری در راستای برنامه‌های هدفمند فرهنگی در دانشگاه با همکاری بسیج بحث و تبادل نظر شد.
سرهنگ پاسدار جواد عبیری فرمانده سپاه شاهرود در این نشست با تقدیر از زحمات انجام شده در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود در راستای رشد علمی و فرهنگی دانشجویان و توجه به اهمیت موضوع فرهنگ در نهاد دانشگاه بر تعامل و همکاری بیش از پیش بسیج با دانشگاه تاکید و بر همراهی و همکاری در این زمینه تصریح کرد.
حجت الاسلام احمد نظری معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود نیز در این نشست با تاکید بر تعامل و همکاری با بسیج در زمینه‌های مختلف در راستای ارتقا سطح فرهنگی و معرفتی و بصیرتی دانشجویان و کارکنان و اساتید دانشگاه بر تعامل و همکاری در راستای امورات فرهنگی تاکید و بر حمایت از بسیج دانشجویی و کارمندی در این دانشگاه تاکید کرد.

  • دوشنبه 31 تير 1398
یزدان پناهی

رئیس حوزه ریاست و روابط عمومي دانشگاه

0 نظر

شنبه 18 مرداد 1399 . 07:59 .

ارسال پیام مستقیم برای ارتباط با ریاست
در حال انجام عملیات...
ارتباط با ریاست
ارتباط با ریاست
ارسال پیام مستقیم برای روابط عمومی
در حال انجام عملیات...
روابط عمومی
روابط عمومی