قهرمانی تیم بدمینتون دانشجویان دختر دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود

6.jpg

تیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود قهرمان مسابقات بدمینتون دانشجویان دختر دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود، مسابقات بدمینتون دانشجویان دختر سراسر کشور دانشگاه آزاد اسلامی جام شهید مدافع حرم مرتضی عبداللهی که از تاریخ 20 تا 22 تیرماه سال جاری به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود برگزارشد، روز شنبه 22 تیرماه به کار خود پایان داد و تیم شاهرود با اقتدار بر سکوی اول مسابقات قرار گرفت و در مرحله انفرادی نیز ورزشکاران شاهرود به مقام های قهرمانی و نایب قهرمانی دست یافتند.

در دور اول مرحله تیمی این مسابقات تیم شاهرود با دو نتیجه مشابه 5 بر 0 بر تیم های نجف آباد و خوزستان غلبه کرد. پس از رقابت های دور اول مسابقات چهار تیم منتخب استان سمنان، تهران، خراسان رضوی و نجف آباد به دور دوم راه یافتند که تیم شاهرود به عنوان تیم منتخب استان سمنان موفق شد با نتایج 3 بر 0 و 3 بر 1 از سد تیم های خراسان رضوی و تهران گذشته و فاتح این دوره از مسابقات شود. تیم تهران به مقام دوم دست یافت و تیم های خراسان رضوی و نجف آباد هم مشترکا به مقام سوم دست یافتند. همچنین کاپ اخلاق مسابقات بدمینتون دانشجویان دختر سراسر کشور دانشگاه آزاد اسلامی به تیم استان خوزستان تعلق گرفت.

در ترکیب تیم منتخب استان سمنان(شاهرود) خانم های دانشجو پگاه شاکر، آرزو شاکر، پگاه کامرانی، نیکو امینیان، شیما شالیان و الناز فیض منش به مربیگری سرکار خانم خدیجه جلالی و تحت سرپرستی سرکار خانم مریم یاری حضور داشتند.

پس از مرحله تیمی مرحله آزاد انفرادی این دوره از مسابقات پس از انجام 32 مسابقه روز شنبه 22 تیرماه به پایان رسید و الناز فیض منش و پگاه کامرانی از واحد شاهرود به ترتیب به مقامهای قهرمانی و نایب قهرمانی نایل شدند و نازنین زمانی و الهه سفیدیان از تهران مشترکا به مقام سوم دست یافتند.

بدین ترتیب با مشخص شدن تیم ها و نفرات برتر مسابقات بدمینتون دانشجویان دختر دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور، این مسابقات با اهدای کاپ ها، احکام و مدال های قهرمانی به تیم های برتر و ورزشکاران برگزیده در خانه بدمینتون شهرستان شاهرود به کار خود پایان داد و کاپ قهرمانی به تیم شاهرود و کاپ نایب قهرمانی به تیم تهران و کاپهای جایگاه سوم مشترکا به تیم های خراسان رضوی و نجف آباد اهدا گردید. همچنین کاپ اخلاق مسابقات بدمینتون دانشجویان دختر سراسر کشور دانشگاه آزاد اسلامی به تیم استان خوزستان تعلق گرفت.

لازم به ذکر است تیم شاهرود که به قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت، در مسابقات سال گذشته هم که به میزبانی واحد قوچان برگزار شد به مقام نایب قهرمانی مسابقات دست یافته بود و خانم ها الناز فیض منش و پگاه کامرانی که امسال در مسابقات انفرادی آزاد به مقامهای اول و دوم دست یافتند، در مسابقات انفرادی آزاد سال گذشته هم به ترتیب به مقام های سوم و دوم دست یافته بودند.


لینک خبر در خبرگزاری آنا


لینک خبر در خبرگزاری مهر

 

لینک خبر در خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا)

 

لینک خبر در خبرگزاری ایسکانیوز

لینک خبر در خبرگزاری بسیج

 

لینک خبر دوم در خبرگزاری مهر

 

لینک خبر دوم در خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا)

  • شنبه 22 تير 1398
یزدان پناهی

رئیس حوزه ریاست و روابط عمومي دانشگاه

0 نظر

پنجشنبه 08 خرداد 1399 . 16:20 .

ارسال پیام مستقیم برای ارتباط با ریاست
در حال انجام عملیات...
ارتباط با ریاست
ارتباط با ریاست
ارسال پیام مستقیم برای روابط عمومی
در حال انجام عملیات...
روابط عمومی
روابط عمومی