برگزاری جشن گرامیداشت دهه کرامت

ShrunkIMG_0033.jpg

جشن گرامیداشت دهه کرامت همراه با اجرای ورزش باستانی هیات پهلوانی و زورخانه ای شهرستان شاهرود در تالار دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود، مراسم جشن دهه کرامت با حضور رئیس هیات امنای استان سمنان، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود، هیات رئیسه و اساتید و کارکنان این واحد دانشگاهی در تالار دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود برگزار گردید.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود در این مراسم ضمن خیرمقدم به حاضرین و تبریک دهه کرامت و خسته نباشید به کارکنان دانشگاه به ویژه آنها که در برگزاری امتحانات فعالیت داشته اند؛ گزارشی مختصر از فعالیت حدود یکساله خود بیان کرد و گفت: تمامی این امور انجام شده با همت و تلاش فرد فرد شما، کارکنان زحمتکش به سرانجام رسیده است تا اینکه بخشهای مختلف همانند بخش بیمارستان و دانشکده پزشکی و رشته های علوم پزشکی پا برجا و دایر بماند.

دکتر سید احمد ابوالقاسمی فر در خصوص اقدامات اجرایی صورت گرفته در یکسال گذشته افزود: در این مدت در بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) اتاق ICU جدید، آشپزخانه بیمارستان، بخش ریکاوری و اتاق عمل شماره 5 به مرحله بهره برداری رسیده؛ البته درصدد هستیم که در آینده بخش نوزادان و زنان را هم به بهره برداری برسانیم.

وی در خصوص انگیزه و هدف از تلاشها در بیمارستان خاتم الانبیا(ص) گفت: همه انگیزه ما این است که بهترین خدمات را به مردم شهر ارائه بدهیم تا اینکه رضایت مردم بهترین نمره برای فعالیت بیمارستان در حوزه پزشکی باشد؛ همچنین اعتبار بخشی وزارت بهداشت را هم رصد می کنیم که خدای ناکرده نمره منفی نگیریم که این با تلاش های کارکنان این حوزه تا کنون عملی شده است. همچنین برای افزایش درآمد برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت را برنامه ریزی کرده ایم که مخصوصا در سال جدید ثمر بخش بوده است.

رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود در مورد اقدامات صورت گرفته در دیگر حوزه های این واحد دانشگاهی اظهار کرد: در بخش آموزش تا به حال 5 دوره از دوره های مهارتی کوتاه مدت شهرستان شاهرود را برگزاری کرده ایم البته بنا داریم دو کنفرانس ملی در شهریورماه و آبان ماه برگزار کنیم و فعالیت های حوزه علمی دانشگاه با راه اندازی مرکز رشد که به تازگی مجوز گرفته و گیاهان دارویی که در طی مسیر برای اخذ مجوز می باشد کاملتر می شود؛ همچنین با رایزنی صورت گرفته با سازمان استاندارد سازی صنایع غذایی با وجود امکانات آزمایشگاهی موجود در واحد، دیگر همشهری ما نیاز به سفر به تهران یا شهر دور دست برای اخذ مجوز استاندارد صنایع غذایی ندارد.

رئیس شورای تخصصی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان با تشکر از حوزه فرهنگی دانشگاه در برپایی جشن دهه کرامت، در خصوص فعالیت های فرهنگی این واحد گفت: با توجه به قبول مسئولیت حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمد نظری در بخش فرهنگی و با توجه به اشراف ایشان به محدودیت مالی؛ امیدواریم با حسن تدبیرشان امور فرهنگی را به سرانجام اصلی خود به رسانند و البته یکی از رسالتهای مهم ما در دانشگاه رسیدگی به امور فرهنگی دانشجویان است.

در این مراسم گروه ورزش باستانی هیات پهلوانی و زورخانه ای شهرستان شاهرود بخش نوجوانان به اجرایی نمایش خود پرداختند و مداح اهل‌بیت(ع) آقای صادقی با قرائت اشعاری به ذکر منقبت و فضایل ائمه اطهار پرداخت.

در پایان مراسم به قید قرعه به 5 نفر از کارکنان به مناسبت دهه کرامت هدیه پرداخت گردید و از حاضرین در مراسم پذیرایی به عمل آمد.

 

لینک خبر در خبرگزاری آنا

 

لینک خبر در خبرگزاری مهر

 

لینک خبر در خبرگزاری بسیج

  • چهارشنبه 19 تير 1398
یزدان پناهی

رئیس حوزه ریاست و روابط عمومي دانشگاه

0 نظر

پنجشنبه 08 خرداد 1399 . 16:44 .

ارسال پیام مستقیم برای ارتباط با ریاست
در حال انجام عملیات...
ارتباط با ریاست
ارتباط با ریاست
ارسال پیام مستقیم برای روابط عمومی
در حال انجام عملیات...
روابط عمومی
روابط عمومی