تشکیل ستاد فضای مجازی در دانشگاههای آزاد اسلامی استان سمنان

basij.jpg

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود از تصمیم برای تاسیس ستاد مرکزی فضای مجازی در سطح سازمان مرکزی، استان ها و واحدها خبر داد.

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، جلسه شورای تخصصی فرهنگی دانشگاه های آزاد استان سمنان با حضور اکثریت اعضا در دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود برگزار گردید.

دبیر شورای تخصصی فرهنگی و دانشجویی استان ضمن خوش آمد گویی به اعضای جلسه گفت: برای برنامه ریزی و انجام کارهای فرهنگی در دانشگاهها جهت پاسخ به شبهاتی که دشمن برای جوانان بوجود می آورد باید برنامه عملیاتی در همه زمینه ها بخصوص در زمینه فضای مجازی در نظر گرفته شود.

حجه الاسلام احمد نظری تصریح کرد: با صحبت هایی که با معاون فرهنگی سازمان مرکزی انجام شد مقرر گردید طرح کامل پیشنهادی تاسیس ستاد مرکزی فضای مجازی در سازمان، استان ها و واحدها برای ایشان ارسال شود.

امام جمعه موقت شهرستان شاهرود ادامه داد: تصمیم بر این شد که برنامه های کشوری همانند مسابقات فرهنگی با هماهنگی همه واحدها در استان پی گیری شود تا هم باعث شور و نشاط در استان شود و هم کاهش هزینه ها را در پی داشته باشد. همچنین با توجه به تاثیر خیلی زیاد برگزاری کارگاه های ضیافت اندیشه در مشهد مقدس در گذشته، پیگیریهای لازم جهت راه اندازی مجدد این کارگاه ها انجام و عملیاتی گردد.

لینک خبر در خبرگزاری ایسکانیوز


لینک خبر در خبرگزاری بسیج

  • دوشنبه 09 ارديبهشت 1398
یزدان پناهی

رئیس حوزه ریاست و روابط عمومي دانشگاه

0 نظر

چهارشنبه 01 آبان 1398 . 15:20 .

ارسال پیام مستقیم برای ارتباط با ریاست
در حال انجام عملیات...
ارتباط با ریاست
ارتباط با ریاست
ارسال پیام مستقیم برای روابط عمومی
در حال انجام عملیات...
روابط عمومی
روابط عمومی