معاون استاندار و فرماندار شاهرود: دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود، موفق و برند کشوری است

معاون استاندار و فرماندار شاهرود: دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود، موفق و برند کشوری است

معاون استاندار و فرماندار شاهرود گفت: دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود در کشور و در استان به عنوان دانشگاهی موفق و برند در کشور محسوب می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، سید محمدرضا هاشمی در مراسم تکریم و معارفه روسای دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود با بیان اینکه من 14 سال در بدنه دانشگاه آزاد بودم و کاملا با آن آشنا هستم افزود: «روزی بود که کلاس های دانشگاه آزاد در مساجد، مدارس و دبیرستان ها برگزار می شد و با کوشش و تلاش توانست امروز به فضاهای خوب آموزشی دست یابد. در مقطعی مشکل دانشگاه نبود استادان بود که این معضل، اکنون حل شده است. در مقطعی دیگر دغدغه های پژوهشی وجود داشت که در این حوزه هم کارهای خوبی انجام شد. حالا باید رویکرد دانشگاه ها به سمت مهارت آموزی و اشتغال باشد.»

 

وی اظهار کرد: «اکنون در شهرستان شاهرود 16 مرکز آموزش عالی دولتی و غیر دولتی داریم. در گذشته تعداد دانشجویان ما 36هزار نفر بود که متاسفانه امروز با کاهش شدید دانشجو به تعداد 22 هزار رسیده ایم.»

فرماندار شاهرود بیان کرد: «دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاهی خودگردان است که از محل پرداخت شهریه هزینه های خود را می دهد و عملا دولت هیچ هزینه ای را در دانشگاه آزاد پرداخت نخواهد کرد. پس باید رویکرد دانشگاه عوض شود. در نشستی که با ریاست جدید دانشگاه داشتم تاکید کردم که قبول مسئولیت نوعی جهاد است و باید از وی به خاطر قبول این مسئولیت تشکر کرد.»

وی خطاب به رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان گفت: «امیدورایم دوستان ما در مرکز استان نگاه ویژه ای را به دانشگاه آزاد شاهرود داشته باشند.»

هاشمی تصریح کرد: «از پتاسیل دانشگاه ها باید در مبارزه با آسیب های اجتماعی، خشکسالی، سرمازدگی، مصرف بهینه آب و دیگر امور مبتلابه شهرستان باید بیشتر استفاده شود.»

  • يکشنبه 03 تير 1397
یزدان پناهی

رئیس حوزه ریاست و روابط عمومي دانشگاه

0 نظر

چهارشنبه 29 اسفند 1397 . 23:07 .

ارسال پیام مستقیم برای ارتباط با ریاست
در حال انجام عملیات...
ارتباط با ریاست
ارتباط با ریاست
ارسال پیام مستقیم برای روابط عمومی
در حال انجام عملیات...
روابط عمومی
روابط عمومی