در نشست هم‌اندیشی کارکنان و استادان واحد شاهرود مطرح شد؛ ضرورت الگوی پوششی مناسب برای دانشگاهیان

636632666336288609.jpg

نشست هم‌اندیشی کارکنان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود برگزار و بر بروزرسانی و تطبیق موضوعات فرهنگی با راهکارهای عملی و لزوم الگوی پوششی مناسب برای دانشگاهیان تأکید شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، در این نشست که در ادامه سلسله نشست‌های هم‌اندیشی در امور فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود بود جمعی از کارکنان و استادان نظرات و پیشنهاد‌های عملی خود را در مورد موضوعاتی چون پوشش و الگوی مناسب برای دانشگاهیان، اجرای برنامه‌های مناسب فرهنگی با توجه به ذائقه دانشجویان در دانشگاه و خوابگاه دانشجویی، ارتباط بیشتر مسئولان با دانشجویان در جهت سامان بخشی به امور فرهنگی، چگونگی تأثیرگذاری بیشتر اساتید و کارکنان در امور فرهنگی دانشگاه با راهبرد عملی سازی این امور، راهکارهای اجرایی امربه‌معروف و نهی از منکر و دیگر موضوعات ارائه دادند.

در این نشست‌ها که با حضور دکتر علی رضوانی معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود همراه بود بر همکاری بیشتر استادان، کارکنان و دانشجویان در حوزه فرهنگی تأکید شد.

پخش کلیپ‌هایی از رهنمودهای مقام معظم رهبری در ابتدای جلسات و بحث و تبادل‌نظر در مورد نظرات ایشان از دیگر برنامه‌هایی بود که در این نشست‌ها اجرا شد.

قرار است این سلسله نشست‌ها با حضور دانشگاهیان این دانشگاه به‌تناوب و با موضوعات مختلف برگزار شود تا به راهکارهای عملی امور فرهنگی بیشتر دسترسی یافت.

  • شنبه 12 خرداد 1397
یزدان پناهی

رئیس حوزه ریاست و روابط عمومي دانشگاه

0 نظر

دوشنبه 30 ارديبهشت 1398 . 14:56 .

ارسال پیام مستقیم برای ارتباط با ریاست
در حال انجام عملیات...
ارتباط با ریاست
ارتباط با ریاست
ارسال پیام مستقیم برای روابط عمومی
در حال انجام عملیات...
روابط عمومی
روابط عمومی