مدیر روابط عمومی واحد شاهرود خبر داد؛ بازدید دانش‌آموزان شاهرودی از دانشگاه آزاد اسلامی

مدیر روابط عمومی واحد شاهرود خبر داد؛ بازدید دانش‌آموزان شاهرودی از دانشگاه آزاد اسلامی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود از بازدید دانش‌آموزان از امکانات آموزشی، فرهنگی و رفاهی این دانشگاه خبر داد.

سید امیررضا حسینی نژاد در گفت‌‌وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا بازدیدهای دانش‌آموزی را فرصت خوبی برای دانش آموزان برای آشنایی با رشته‌های مختلف دانشگاهی دانست و گفت: «در هفته گذشته ده‌ها دانش‌آموز از آموزشگاه‌های مختلف شاهرود از امکانات آموزشی، پژوهشی و رفاهی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود بازدید کرده‌اند«.

حسینی نژاد با توجه به درخواست‌های مکرر آموزشگاه‌های مختلف در سطح شهرستان و استان برای بازدید از واحد شاهرود، افزود: «در هفته گذشته دانش‌آموزانی از دبیرستان‌های دخترانه امام محمدباقر(ع)، دور اول و دوم امام هادی (ع)، سما 17 شهریور و ... از آزمایشگاه‌ها، کارگاه‌ها، امکانات آموزشی و پژوهشی و رفاهی دانشگاه بازدید کردند«.

وی با ابراز آمادگی برای همه گونه همکاری با مدارس شاهرود برای بازدید و دیگر برنامه‌های موردنظر آنها برای آشنایی هرچه بیشتر با فضای این دانشگاه اظهار کرد: «بازدیدهای یادشده به درخواست آموزشگاه‌های مختلف شهرستان شاهرود و استان سمنان بوده و با توجه به برنامه‌ریزی انجام‌شده تا پایان سال ادامه دارد«.

حسینی نژاد با تشکر از حوزه‌های مختلف دانشگاه که برای هرکدام از بازدیدهای دانش‌آموزی در حال برنامه‌ریزی هستند، اظهار کرد: «حراست، آموزش کل و دانشکده‌ها، پژوهش و تربیت‌بدنی از جمله قسمت‌هایی هستند که همیشه با روابط عمومی دانشگاه در هرچه ‌بهتر برگزار شدن بازدیدهای یادشده همکاری می‌کنند«.

  • يکشنبه 29 بهمن 1396
یزدان پناهی

رئیس حوزه ریاست و روابط عمومي دانشگاه

0 نظر

يکشنبه 28 بهمن 1397 . 01:03 .

ارسال پیام مستقیم برای ارتباط با ریاست
در حال انجام عملیات...
ارتباط با ریاست
ارتباط با ریاست
ارسال پیام مستقیم برای روابط عمومی
در حال انجام عملیات...
روابط عمومی
روابط عمومی