با کسب نخستین مدال بانوان ایران رقم خورد؛ برتری دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود در مسابقات دوومیدانی آسیا

با کسب نخستین مدال بانوان ایران رقم خورد؛ برتری دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود در مسابقات دوومیدانی آسیا

سپیده توکلی از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود قهرمان ماده پنج‌گانه و نایب‌قهرمان پرش ارتفاع مسابقات آسیایی دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا شد.

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود اظهار کرد: «وی که دانشجوی دوره دکترای تربیت‌بدنی این دانشگاه است توانست در آخرین رقابت بانوان مسابقات دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا با امتیاز 4 هزار و سی‌وهشت قهرمان ماده پنج‌گانه این مسابقات شود. توکلی پیش‌ازاین و در روز نخست رقابت‌ها نیز در ماده پرش ارتفاع به‌عنوان نایب‌قهرمانی دست پیداکرده بود. بدین ترتیب وی اولین مدال بانوان بعد از انقلاب اسلامی را در این رشته کسب کرده است.»

سیدامیر رضا حسینی نژاد افزود: «او در جریان ماده پرش ارتفاع (پنج‌گانه) با ثبت رکورد 1.83 رکورد ملی این ماده را شکست. پیش‌ از این رکورد این ماده را توکلی در مسابقات انتخابی داخل سالن با رکورد 1.81به نام خود زده بود. این رکورد در شرایطی به دست آمد که رکورد این ماده به مدت 11 سال در اختیار سپیده نبی‌زاده بود. نبی زاده رکورد 1.80 را به نام خود داشت«.

وی اظهار کرد: «توکلی با توجه به رکوردی که در رقابت‌های داخل سالن آسیا کسب کرد در رتبه‌بندی فدراسیون جهانی دوومیدانی در جایگاه چهل و چهارم قرار گرفت.»

هشتمین دوره رقابت‌های دوومیدانی داخل سالن آسیا در بخش بانوان به میزبانی سالن آفتاب انقلاب تهران انجام شد.

  • چهارشنبه 18 بهمن 1396
یزدان پناهی

رئیس حوزه ریاست و روابط عمومي دانشگاه

0 نظر

دوشنبه 30 ارديبهشت 1398 . 14:56 .

ارسال پیام مستقیم برای ارتباط با ریاست
در حال انجام عملیات...
ارتباط با ریاست
ارتباط با ریاست
ارسال پیام مستقیم برای روابط عمومی
در حال انجام عملیات...
روابط عمومی
روابط عمومی