در کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران صورت گرفت تجلیل از مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود

در کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران صورت گرفت تجلیل از مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود

در کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران از سید امیر رضا حسینی نژاد مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود و عضو هیات رئیسه شورای اطلاع‌رسانی استان سمنان تجلیل شد.

در بخشی از متن تقدیرنامه‌ای که به امضای مهدی باقریان دبیر کل کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران رسیده آمده است: مشارکت ارزشمند حضرت‌عالی در برگزاری چهاردهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران در تاریخ 19 آذرماه 1396 در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما که مایه مباهات و سربلندی ما گردید شایسته سپاس و تقدیر فراوان است. لذا به‌پاس حسن همکاری شما در برگزاری باشکوه بزرگ‌ترین رویداد علمی روابط عمومی کشور این لوح سپاس به حضورتان تقدیم می‌گردد.

در کنفرانس یادشده که در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران و با حضور معاون وزیر ارتباطات و معاون استان‌های صداوسیما برگزار شد صدها نفر از اساتید، مدیران و کارشناسان روابط عمومی ایران و جهان شرکت داشتند.

این کنفرانس که به‌عنوان شاخص‌ترین رویداد علمی کشور در حیطه حرفه‌ای روابط عمومی‌ها برگزار می‌شود همه‌ساله اساتیدی را از سراسر جهان دورهم می‌آورد تا برای ارتقای حرفه روابط عمومی و دست‌یابی به روش‌های نوین در این حرفه مطالبی را ارائه کنند.

حسینی نژاد پیش‌ازاین و در کنفرانس‌های قبلی نیز عناوینی چون نماینده برتر استانی و روابط عمومی نوآور را کسب کرده بود.

  • دوشنبه 20 آذر 1396
یزدان پناهی

رئیس حوزه ریاست و روابط عمومي دانشگاه

0 نظر

جمعه 23 آذر 1397 . 17:47 .

ارسال پیام مستقیم برای ارتباط با ریاست
در حال انجام عملیات...
ارتباط با ریاست
ارتباط با ریاست
ارسال پیام مستقیم برای روابط عمومی
در حال انجام عملیات...
روابط عمومی
روابط عمومی