معاون اجتماعی نیروی انتظامی شاهرود: دانشجویان در مواجهه با آسیب‌های اجتماعی به خانواده و پلیس اعتماد کنند

معاون اجتماعی نیروی انتظامی شاهرود: دانشجویان در مواجهه با آسیب‌های اجتماعی به خانواده و پلیس اعتماد کنند

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی شهرستان شاهرود تأکید کرد: با توجه به مسائلی که ممکن است در راستای ارتباطات با جنس مخالف برای هر فردی به وجود آید از هیچ تهدیدی نهراسند و با اعتماد به حمایت خانواده و پلیس مبارزه با مفاسد اجتماعی از دام شیادان و افراد شیطان‌صفت رها شوند.

سیدابراهیم میری در کلاس آموزشی آشنایی با معضلات و آسیب‌های اجتماعی که در ادامه سلسله آموزش‌های کاربردی برای دانشجویان برگزار و دختران دانشجوی خوابگاه مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود حضور داشتند، نکاتی را درباره آنچه که مسائل مبتلابه قشر دانشجو و جوانان در قالب آسیب‌های اجتماعی بود برای مخاطبان بازگو کرد.

مسائل ارتباطات تلفنی و شبکه‌های اجتماعی دختران و پسران درباره روابط کلامی، عاطفی از جمله مباحثی بود که وی در بین دانشجویان مطرح کرد.

وی با توجه به آمارهایی از نتیجه تحقیقات در جوامع مختلف در جغرافیای استان به‌عنوان نمونه، گفت: «اکثریت‌ جوانان به دلیل همین ارتباطات لجام‌ گسیخته و بی‌محابای دختران و پسران و زنان و مردان دچار آسیب‌های جدی در زندگی می‌شوند که حتی در زندگی زناشویی و ازدواج آنان در آینده نیز تأثیرات مختلفی می‌گذارد.»

میری علت طلاق‌های زودهنگام و عمر کوتاه ازدواج را تجربه‌های منفی و قبلی و خیانت‌های زناشویی عنوان کرد و از دانشجویان خواست تا در ارتباطات خود عواقب حال و آینده را مدنظر داشته باشند.

وی به سؤالات مطرح‌شده از سوی دانشجویان پاسخ داد.

  • سه شنبه 09 آبان 1396
یزدان پناهی

رئیس حوزه ریاست و روابط عمومي دانشگاه

0 نظر

چهارشنبه 28 آذر 1397 . 16:49 .

ارسال پیام مستقیم برای ارتباط با ریاست
در حال انجام عملیات...
ارتباط با ریاست
ارتباط با ریاست
ارسال پیام مستقیم برای روابط عمومی
در حال انجام عملیات...
روابط عمومی
روابط عمومی