دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود رئیس‌جمهوری آمریکا از ملت ایران عذرخواهی کند

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود رئیس‌جمهوری آمریکا از ملت ایران عذرخواهی کند

ده‌ها نفر از دانشجویان، کارکنان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود در تجمعی که در اعتراض به سخنان اخیر و مبارزه با استکبار جهانی بود، شرکت کردند.

در این تظاهرات دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود با سردادن شعار مرگ بر آمریکا و اسرائیل و نیز شعارهایی در محکومیت جنایات آمریکا و رژیم آل سعود و تکفیری‌های مورد حمایت آن‌ها، انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام کردند.

تجمع‌کنندگان با محکوم کردن سخنان ترامپ علیه ملت ایران و بکار بردن نام مجعول خلیج عربی از وی اعلام انزجار کردند و خواستار عذرخواهی وی از ملت ایران شدند.

استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود با قرائت قطعنامه‌ای بار دیگر جنایت‌های آمریکا را در اقصی نقاط جهان یادآور شدند.

در بخش‌هایی از متن این قطعنامه آمده است: گفته‌های ترامپ که با نوعی غرض‌ورزی و کینه‌توزی نسبت به مردم ایران همراه است، بار دیگر چهره استعماری آمریکا را برای همه مردم جهان و به‌خصوص مردم ایران بیش‌ازپیش آشکار کرد و پیش‌گویی حکیمانه رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای را در مورد بدعهدی آمریکا به حقیقت و واقعیت رساند. ملت آگاه و بصیر ایران با رهبری پیر فرزانه خود هیچ ترسی از قدرت‌های استکباری به خود راه نمی‌دهد و همواره بر این اعتقاد است که خداوند از حق و حقیقت پشتیبانی خواهد کرد .

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کنار سایر نهادهای نظامی جمهوری اسلامی به‌عنوان نیروهای مخلص و ولایت مدار، تنها نیرویی در منطقه آسیاست که در مقابل نیروهای اهریمنی همچون داعش مبارزه کرده و می‌کند و سرخوردگی آمریکا به خاطر شکست‌های مضاعفی است که از این نیروی معنوی دریافت کرده و آمریکا را دررسیدن به اهداف شوم خود ناکام گذاشته است. قرار دادن نام سپاه پاسداران در لیست سازمان‌های تروریستی اقدامی مخالف با حقوق بین‌الملل بوده که تابه‌حال سابقه نداشته است . صدالبته همان‌طور که نشان داده شد چیزی به‌جز یک هجمه تبلیغاتی نبود و آمریکا جرات و جسارت این اقدام را ندارد.

  • سه شنبه 25 مهر 1396
یزدان پناهی

رئیس حوزه ریاست و روابط عمومي دانشگاه

0 نظر

چهارشنبه 28 آذر 1397 . 17:37 .

ارسال پیام مستقیم برای ارتباط با ریاست
در حال انجام عملیات...
ارتباط با ریاست
ارتباط با ریاست
ارسال پیام مستقیم برای روابط عمومی
در حال انجام عملیات...
روابط عمومی
روابط عمومی