فعالیت 18 کانون در دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود/ ثبت 17 کانون جدید

فعالیت 18 کانون در دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود/ ثبت 17 کانون جدیدفعالیت 18 کانون در دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود/ ثبت 17 کانون جدید

نشست دبیران کانون‌های دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود با معاونت دانشجویی و فرهنگی این واحد دانشگاهی برگزار شد.

حسین اکبری مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود در این نشست با بیان گزارشی از کانون‌های ثبت‌شده در سامانه کانون‌های فرهنگی دانشگاه آزاد و نظرات دبیران کانون‌ها گفت: «تعداد کانون‌های مجوز دار این دانشگاه 18 و تعداد ثبت‌شده در سامانه نیز 17 کانون است«.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود هم در این نشست با تسلیت ایام محرم به نقش کانون‌های فرهنگی در تلطیف فضای فرهنگی دانشگاه به‌دوراز اغراض سیاسی و در جهت حفظ نظام و تقویت و گسترش روحیه انقلابی و جهادی اشاره کرد و گفت: «امروز باید اعضای کانون‌ها روحیه جهادی را در دستور کار خود قرار داده و فعالیت‌های خود را به‌روزرسانی کنند«.

دکتر علی رضوانی افزود: «استفاده از ظرفیت بالای فضای مجازی، اجرای برنامه‌های مشترک بین کانون‌ها، هویت بخشی به کانون از طریق برنامه‌های مؤثر و کارآمد باید در سرلوحه فعالیت‌های کانون‌ها قرار گیرد«.

در این جلسه دبیران کانون‌های دانشجویی نظر و برنامه‌های خود را در سال جدید تحصیلی اعلام کردند.

  • سه شنبه 18 مهر 1396
یزدان پناهی

رئیس حوزه ریاست و روابط عمومي دانشگاه

0 نظر

دوشنبه 26 آذر 1397 . 04:47 .

ارسال پیام مستقیم برای ارتباط با ریاست
در حال انجام عملیات...
ارتباط با ریاست
ارتباط با ریاست
ارسال پیام مستقیم برای روابط عمومی
در حال انجام عملیات...
روابط عمومی
روابط عمومی