ثبت‌نام اینترنتی نیمسال اول دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود از 12 شهریور

ثبت‌نام اینترنتی نیمسال اول دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود از 12 شهریور

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود تقویم آموزشی نیمسال اول سال تحصیلی 97-1396 این دانشگاه را اعلام کرد و گفت: «ثبت‌نام اینترنتی نیمسال اول دانشجویان از دوازدهم شهریورماه آغاز می‌شود.»

دکتر مجید سلامی اظهار کرد: «انتخاب واحد اینترنتی دانشجویان از تاریخ دوازدهم شهریور 96 آغاز و تا بیست و دوم این ماه ادامه خواهد داشت«.

وی آغاز کلاس‌ها را از بیست و پنجم شهریور اعلام و اظهار کرد: «دانشجویان می‌توانند برای حذف و اضافه دروس خود از تاریخ 10 لغایت 13 مهر 96 اقدام کنند«.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود با بیان اینکه دانشجویان باید در مهلت مقرر نسبت به امور آموزشی خود اقدام کنند افزود: «ترم تحصیلی 97-96 این دانشگاه در تاریخ 14 دی‌ 96 به پایان خواهد رسید و امتحانات پایان‌ترم هم از تاریخ 16 دی آغاز و تا 1 بهمن 96 ادامه خواهد یافت«.

سلامی تذکراتی نیز به دانشجویان داد و گفت: «هر دانشجو موظف است شخصا برای انتخاب واحد اینترنتی در تاریخ‌های یادشده اقدام کند و مسئولیت رعایت پیش‌نیاز دروس و سقف واحد مجاز با خود او است«.

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود بابیان اینکه دانشجویان می‌توانند با مراجعه به سایت دانشگاه به آدرس www.iau-shahrood.ac.ir و یا تلگرام دانشگاه به آدرس PRiaushahrood@ از جزئیات زمان‌بندی ترم جدید آگاه شوند اظهار کرد: «پس از انقضای مهلت ثبت‌نام، انتخاب واحد به‌هیچ‌وجه انجام نخواهد شد و از دانشجویان تقاضا داریم در مهلت‌های مقرر نسبت به امور آموزشی خود اقدام کنند«.

 

  • شنبه 04 شهريور 1396
یزدان پناهی

رئیس حوزه ریاست و روابط عمومي دانشگاه

0 نظر

دوشنبه 23 مهر 1397 . 23:24 .

ارسال پیام مستقیم برای ارتباط با ریاست
در حال انجام عملیات...
ارتباط با ریاست
ارتباط با ریاست
ارسال پیام مستقیم برای روابط عمومی
در حال انجام عملیات...
روابط عمومی
روابط عمومی