تأکید دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود بر شرکت در راهپیمایی روز قدس

تأکید دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود بر شرکت در راهپیمایی روز قدس

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود در بیانیه‌ای بر شرکت گسترده اساتید، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه در راهپیمایی روز قدس تأکید کرد.

در این بیانیه آمده است: ما دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود با اعلام انزجار از رژیم غیرمشروع صهیونیستی با شرکت در راهپیمایی روز قدس بار دیگر با ملت مظلوم فلسطین اظهار همبستگی می‌کنیم. 
در ادامه این بیانیه می‌خوانیم: امسال در حالی در راهپیمایی روز قدس شرکت می‌کنیم که دست‌های آغشته به خون صهیونیست‌ها و ایادی منطقه‌ای آن‌ها چون وهابیت و در رأس آن‌ها آمریکای جنایتکار را در حادثه تروریستی کشورمان توسط زالوصفتان داعش دیدیم و همبستگی و یکپارچگی ملت غیور ایران اسلامی می‌تواند بار دیگر تودهنی محکمی بر آنانی باشد که در فکر خام خود سودای وحشت ملتی را دارند که این‌گونه حرکات وحشیانه را ترقه‌بازی بیش نمی‌خواند.
مردم مظلوم فلسطین سال‌هاست که درگیر حرکات تروریستی سازمان‌یافته دولتی هستند که از سوی صهیونیست جنایتکار و حامی اصلی او یعنی دولت آمریکا برنامه‌ریزی و اجرا می‌شود.
ما دانشگاهیان حمایت مجدد خود را از آرمان‌های مردم فلسطین و مواضع جمهوری اسلامی ایران و در رأس آن رهبر فرزانه انقلاب اسلامی اعلام می‌کنیم و بر شرکت گسترده اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود در راهپیمایی روز قدس همچون سال‌های گذشته تأکید می‌نماییم.

  • چهارشنبه 31 خرداد 1396
سیدامیررضاحسینی نژاد

مدير روابط عمومي دانشگاه

0 نظر

جمعه 01 تير 1397 . 00:14 .

ارسال پیام مستقیم برای ارتباط با ریاست
در حال انجام عملیات...
ارتباط با ریاست
ارتباط با ریاست
ارسال پیام مستقیم برای روابط عمومی
در حال انجام عملیات...
روابط عمومی
روابط عمومی