اختصاص بیش از یکصدمیلیارد ریال وام به کارکنان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود

اختصاص بیش از یکصدمیلیارد ریال وام به کارکنان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود

سرپرست حوزه اداری مالی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود از اختصاص بیش از 100میلیارد ریال وام به اساتید و کارکنان این دانشگاه در سال 95 خبر داد.

دکتر سیدعلی آقایان با اعلام این خبر گفت: در سال گذشته مبلغ 104 میلیارد و 274 میلیون و 344 هزار ریال وام به کارکنان و اساتید اختصاص‌یافته است که از این مبلغ بیش از 65 میلیارد ریال به کارکنان و بیش از 38 میلیارد ریال به اعضای هیات علمی بوده است. 
وی افزود: این وام‌ها در قالب قرض‌الحسنه، مسکن، صندوق کارکنان و اعضای هیات علمی و ضروری بوده که کلا به 861 نفر تعلق‌گرفته است. 
آقایان اختصاص این‌گونه وام‌ها را به درخواست کارکنان و اساتید و در جهت رفاه آنان برشمرد و اظهار کرد: اعطای وام‌های مختلف به بر اساس موجودی و تقاضای آن‌ها ادامه دارد و تقریبا تمامی کارکنان و اعضای هیات علمی حداقل از یک یا دو وام تاکنون بهره برده‌اند. 
سرپرست حوزه اداری مالی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود وام‌های 300 میلیون ریالی، قرض‌الحسنه، 400 میلیون ریالی و صندوق را به ترتیب جزو بیشترین اختصاص دانست و گفت: همگی این وام‌ها به‌راحتی و سهولت هر چه تمام‌تر در اختیار کارکنان و اعضای هیات علمی قرار می‌گیرد و نیازی به سپرده‌گذاری ندارد.

  • يکشنبه 10 ارديبهشت 1396
یزدان پناهی

رئیس حوزه ریاست و روابط عمومي دانشگاه

0 نظر

پنجشنبه 28 تير 1397 . 06:15 .

ارسال پیام مستقیم برای ارتباط با ریاست
در حال انجام عملیات...
ارتباط با ریاست
ارتباط با ریاست
ارسال پیام مستقیم برای روابط عمومی
در حال انجام عملیات...
روابط عمومی
روابط عمومی