دعوت از دانشجوی واحد شاهرود برای شرکت در مسابقات جهانی او-اسپرت

دعوت از دانشجوی واحد شاهرود برای شرکت در مسابقات جهانی او-اسپرت

دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود برای شرکت در مسابقات قهرمانی جهان درکشور لتونی و در رشته «او- اسپرت» به تیم ملی دعوت شد.

جواد عجم دانشجوی رشته تربیت بدنی واحد شاهرود در تیم ملی «او-اسپرت» به مسابقات قهرمانی جهان که در کشور لتونی با حضور بیش از 5 هزار و 500 ورزشکار موسوم به المپیک کارگران جهان برگزار خواهد شد، به این مسابقات اعزام می‌شود.

این رقابت‌ها از 23 تا 28 خرداد در شهر ریگا پایتخت لتونی برگزار می‌شود.

کارگران ورزشکار ایران پس از حضور در رقابت‌های انتخابی به مسابقات جهانی لتونی در رشته‌های کشتی آزاد و فرنگی، دوومیدانی، تنیس روی میز، والیبال سالنی و ساحلی، پتانگ، «او - اسپرت»، جودو، فوتبال سالنی و چمن و شطرنج معرفی شدند.

عجم چندی پیش نیز توانست در مسابقات جهانی «او-اسپرت» در شهر آنتالیای ترکیه در بخش اسپدان به مقام قهرمانی رسیده و مدال طلای این رشته را از آن خود کند.

اسپدان در رشته تیمی او-اسپرت شامل سلاح سرد دفاع شخصی کاتای تیمی و گروهی و شکستن اجسام است.

وی نایب‌ قهرمانی جهان، قهرمانی اروپا، نایب‌قهرمانی سوپرفایت اروپا، قهرمانی آسیا، قهرمانی بین‌ قاره‌ای و قهرمانی اوراسیا، مربیگری کونگ‌فو، ژیمناستیک، کیک بوکس، دفاع شخصی و او اسپرت، دان فنی، داوری و تندیس برترین مربی سال 89 کونگ‌فو در ایران، داوری c جهانی کونگ‌فو، مربیگریc جهانی دفاع شخصی، دان 4 کونگ‌فو، دان 4 دفاع شخصی، دان 3 کیک بوکس و دان یک او اسپرت را در کارنامه ورزشی حرفه‌ای خود دارد.

  • شنبه 09 ارديبهشت 1396
یزدان پناهی

رئیس حوزه ریاست و روابط عمومي دانشگاه

0 نظر

پنجشنبه 28 تير 1397 . 06:17 .

ارسال پیام مستقیم برای ارتباط با ریاست
در حال انجام عملیات...
ارتباط با ریاست
ارتباط با ریاست
ارسال پیام مستقیم برای روابط عمومی
در حال انجام عملیات...
روابط عمومی
روابط عمومی