ثبت‌نام بدون آزمون در بیش از 100 رشته تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود

ثبت‌نام بدون آزمون در بیش از 100 رشته تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود

دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود در مقاطع کارشناسی و کاردانی در بیش از 100رشته تحصیلی ، بدون آزمون در نیمسال دوم سال تحصیلی 96-95 دانشجو می‌پذیرد.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود گفت: برای ثبت‌نام در دوره‌های بدون آزمون پس از باز شدن سایت ثبت‌نام ، داوطلبان ابتدا دفترچه راهنما را از سایت مرکز آزمون به آدرس ذکرشده دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی‌های کامل در مورد رشته موردنظر، در صورت تمایل و داشتن شرایط لازم بعد از تهیه کارت اعتباری، نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.
دکتر مجید سلامی افزود: تمام رشته‌های بدون آزمون در این دانشگاه ازجمله رشته‌های کاربردی بوده و علاقه‌مندان به تحصیل در مقاطع کاردانی و کارشناسی در دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود می‌توانند با مراجعه به سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی برای ثبت‌نام اولیه به نشانی www.azmoon.org مراجعه کرده و پس از دریافت دفترچه راهنما و آشنایی با رشته‌های متعدد این دانشگاه اقدام به ثبت‌نام کنند.»
وی بیان کرد:داوطلبان حداقل 24 ساعت پس از ثبت‌نام اولیه در سایت باید نسبت به ثبت‌نام نهایی خود با مراجعه به حوزه آموزش دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود اقدام کنند. وی همچنین یادآور شد که داوطلبانی که در نیمسال اول سال تحصیلی 96-95 نیز در سایت ثبت‌نام نموده‌اند و تاکنون به واحد مراجعه ننموده‌اند نیز می¬توانند جهت ثبت‌نام نهایی به واحد شاهرود مراجعه نمایند.
سلامی اظهار کرد:افرادی که ثبت‌نام نهایی خود را انجام داده و واجد شرایط باشند می‌توانند از نیمسال دوم سال تحصیلی 96-95 در این دانشگاه مشغول به تحصیل شوند.
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی  دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود بابیان اینکه دانشجویانی که از طریق پذیرش بدون آزمون جذب می‌شوند هیچ تفاوتی به لحاظ شهریه و یا امور آموزشی با پذیرش با آزمون ندارند گفت:در حال حاضر بیش از ۹۰ درصد از رشته‌های کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی بدون آزمون است و تنها در رشته‌های گروه علوم پزشکی پذیرش با آزمون صورت می‌پذیرد.
وی در پایان یادآور شد مدارک ثبت‌نام نهایی و دیگر اطلاعات لازم در سایت دانشگاه به آدرس www.iau-shahrood.ac.ir درج‌شده و علاوه بر این دو مرکز مشاوره و هدایت تحصیلی این دانشگاه با شماره 09104895141 نیز آماده پاسخگویی به سؤالات داوطلبان ورود به واحد دانشگاهی شاهرود هستند.

  • سه شنبه 05 بهمن 1395
سیدامیررضاحسینی نژاد

مدير روابط عمومي دانشگاه

0 نظر

سه شنبه 01 خرداد 1397 . 14:30 .

ارسال پیام مستقیم برای ارتباط با ریاست
در حال انجام عملیات...
ارتباط با ریاست
ارتباط با ریاست
ارسال پیام مستقیم برای روابط عمومی
در حال انجام عملیات...
روابط عمومی
روابط عمومی